Překlady

Hledáte spolehlivého partnera, který Vám zajistí kompletní překladatelské služby a postará se o veškeré překlady textů? Chcete mít záruku přesného překladu Vašich dokumentů v krátkém termínu?

Nejste spokojeni s doslovnými překlady plnými chyb, ale požadujete stylisticky perfektní texty, které osloví Vaše klienty?

Žádný problém, toto vše a ještě mnohem více pro Vás můžeme udělat právě my. Naše překladatelská agentura Presto působí na trhu již od roku 1990 a naším cílem je jediné ‒ poskytovat prvotřídní překlady a tlumočení.

Jaké překladatelské služby nabízíme

Našim klientům nabízíme nejen standardní překlady a tlumočení, ale komplexní překladatelské služby včetně lokalizace či DTP práce. Naše portfolio služeb zahrnuje:

Zaujala Vás naše nabídka?
Rychlá kalkulace již do 15 minut.
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás ohledně konzultace zdarma.

Jak překlady probíhají

Objednávka

Překladatelské služby si u nás můžete objednat jednoduše online. Do 15 minut na Vaši poptávku odpovíme a zašleme Vám naši cenovou nabídku, případně Vás kontaktujeme s žádostí o upřesnění požadavků na zpracování překladu.

Dokumenty k překladu nám můžete zaslat také e-mailem nebo  nám je můžete doručit osobně do naší kanceláře v centru Prahy.

Přesný překlad vyhotovíme v co nejkratší době. V případě potřeby zajistíme překlad i v expresním termínu do 24 hodin, v urgentních případech dokonce na počkání.

Kvalifikovaní překladatelé

Dlouhodobě s námi spolupracuje přes 4 000 překladatelů s různým odborným zaměřením, velkou část z nich tvoří rodilí mluvčí. Díky tomu máme zkušenosti s širokým spektrem oborů. Mezi našimi překladateli je i mnoho kvalifikovaných soudních překladatelů. Naše překlady dodáváme ve více než 40 jazykových mutacích včetně překladů z cizího do cizího jazyka. Každý překladatel prochází přísným výběrovým řízením, v němž uspěje v průměru 1 z 30 kandidátů.

CAT technologie

Při překladech využíváme CAT (Computer Assisted Translations) nástroje MEMSOURCE, TRADOS a TRANSIT, které dokáží efektivně pracovat s opakováním textu v překladu. Díky tomu můžeme překládat rychleji a přitom mít jistotu konzistentního překladu odborné terminologie v celém dokumentu.

Systém řízení kvality

Uplatňujeme systém řízení kvality překladů v souladu se standardy ISO 9001 a jsme držiteli normy pro překladatelské služby EN 15038. Všechny překlady podléhají přísné výstupní kontrole, aby byla garantována požadovaná kvalita.

Dokumenty určené k tisku a velmi důležité doklady

I když na našich překladech pracují velmi kvalitní a zkušení překladatelé, je pro zajištění bezchybnosti nutno u všech materiálů určených k tisku (veřejné prezentaci) a u velmi důležitých dokumentů provést korekturu překladu, kterou si u nás můžete objednat. Jazykové korektury u nás provádějí rodilí mluvčí.

Více informací naleznete v příslušné sekci webu věnované korektuře. V případě jakýchkoli dotazů týkajících se překladatelských služeb nás neváhejte kontaktovat.

Překlady - Praha

Jako překladatelská agentura sídlíme v centru Prahy, působíme však po celé České republice. Díky online komunikaci si můžete objednat překlady z kterékoliv části republiky a nemusíte kvůli tomu cestovat za námi do kanceláří v Praze. 

Dokumenty k překladu nám můžete zaslat e-mailem či poštou. Vyhotovený překlad Vám poté zašleme zpět.

Proč si objednat překlady u nás

  • Jsme přední překladatelská agentura působící na českém trhu již od roku 1990, za tu dobu přeložili mnoho různých dokumentů pro více než 20 000 spokojených klientů napříč odvětvími.
  • Poskytujeme špičkové překladatelské služby díky týmu zkušených specialistů a více než 4 000 prověřených překladatelů a rodilých mluvčích.
  • Nabízíme přes 40 jazykových mutací našich překladů, a to i v expresních termínech.
  • Sídlíme sice v Praze, ale překlady nám můžete zaslat online odkudkoliv. Třeba i z Brna nebo Ostravy.
  • Máme bohaté zkušenosti i s náročnými zakázkami o velkých objemech a v netradičních formátech, stejně jako s úzce specializovanými překlady.
  • Vaše překlady můžeme zpracovat v libovolném formátu a samozřejmostí jsou u nás také grafické úpravy textu včetně profesionální služby DTP.
  • Využíváme nejmodernější překladatelské technologie a máme vlastní nahrávací studio.
  • Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001 a ISO 17100 a bezpečnosti informací ISO 27001.

Kontaktujte nás

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty:

tel.: +420 225 000 722
e-mail: info@presto.cz


Nebo nám odešlete rychlý dotaz pomocí formuláře níže.

required required required
required