Překlady turečtiny

Překlady z turečtiny a překlady do turečtiny

Hledáte spolehlivý překlad z turečtiny a online překladač Vám nestačí? Potřebujete mít jistotu přesného překladu technických či jiných odborných termínů do turečtiny? Pak využijte našich služeb.

Již déle než 25 let poskytujeme spolehlivé služby v oblasti překladů. Nabízíme nejen překlady do turečtiny a z ní, ale na výběr máte z více než 40 dalších jazyků. Spolupracujeme s ověřenými překladateli a jazykové korektury u nás zajišťují přímo rodilí mluvčí.

Co nabízíme

Zaujala Vás naše nabídka?
Rychlá kalkulace již do 15 minut.
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás ohledně konzultace zdarma.

Jak překlady z turečtiny a do turečtiny probíhají

Vaši objednávku překladu do turečtiny či z turečtiny stačí zadat online. Náš tým Vás bude do 15 minut kontaktovat a zašle Vám naši cenovou nabídku.

Podle oborového zaměření Vaší objednávky následně vybereme překladatele z turečtiny, kteří mají nejlepší zkušenosti s danou specializací. Korekturu cílového textu pak provedou přímo rodilí mluvčí tureckého jazyka, kteří mohou zaručit gramatickou i stylistickou správnost textu.

V případě jakýchkoli dotazů nás můžete kdykoli kontaktovat. Využijte také možnost konzultace zdarma.

Jak dlouho překlady z turečtiny a do turečtiny trvají

Rychlost překladu do turečtiny nebo z ní závisí na odborné náročnosti textu, požadované jazykové kombinaci a formátu textu. Jeden překladatel přeloží v průměru 8‒12 normostran denně, ale na překladech může někdy po dohodě pracovat i celý tým překladatelů, pokud spěcháte.

Samozřejmostí jsou u nás také expresní překlady do 24 hodin, či dokonce na počkání.

Proč s námi

  • Jsme přední překladatelská agentura působící na českém trhu již od roku 1990, za tu dobu jsme přeložili mnoho různých dokumentů pro více než 20 000 spokojených klientů napříč odvětvími.
  • Poskytujeme špičkové překladatelské služby díky týmu zkušených specialistů a více než 4 000 prověřených překladatelů a rodilých mluvčích.
  • Nabízíme přes 40 jazykových mutací našich překladů, a to i v expresních termínech.
  • Máme bohaté zkušenosti i s náročnými zakázkami o velkých objemech a v netradičních formátech, stejně jako s úzce specializovanými překlady.
  • Vaše překlady z turečtiny i překlady do turečtiny můžeme zpracovat v libovolném formátu a samozřejmostí jsou u nás také grafické úpravy textu včetně profesionální služby DTP.
  • Využíváme nejmodernější překladatelské technologie a máme vlastní nahrávací studio.
  • Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001 a ISO 17100 a bezpečnosti informací ISO 27001.

Naši překladatelé turečtiny

Hledáte někoho kvalitního a zkušeného na překlad tureckých textů či rodilého mluvčího turečtiny? Nebo potřebujete soudního překladatele či tlumočníka z turečtiny nebo do ní? Už nemusíte. Rádi Vám takový překlad necháme vyhotovit našimi prověřenými překladateli z turečtiny.

Výběru každého překladatele věnujeme velkou pozornost a na kvalitu překladů z turečtiny i do ní pečlivě dohlížíme. Všichni naši překladatelé z turečtiny mají odpovídající vzdělání a praxi.

Pokud si potřebujete být jisti správností tureckého překladu nebo textu, zajistíme Vám jako korektora rodilého mluvčího, který text upraví.

Kontaktujte nás

tel.: +420 225 000 722
e-mail: info@presto.cz

required required required
required