Překlady italštiny

Překlady z italštiny a překlady do italštiny

Sháníte soudní překlady z italštiny? Potřebujete zajistit profesionální překlad právních, technických či obchodních dokumentů do italštiny? Nejen s tím Vám rádi pomůžeme. Nabízíme nejen překlady z italštiny do češtiny a překlady z češtiny do italštiny, ale na výběr u nás máte také překlady ve více než 40 jazykových mutacích.

Právě italština zaujímá mezi našimi službami ojedinělé postavení – díky dlouhodobé spolupráci s Evropským parlamentem, kterému jsme zajistili překlady do italštiny, a to ze všech evropských jazyků. „Přeložit text do italštiny nebo z italštiny může být náročnější než uvařit těstoviny al dente. Naši klienti však vědí, že se na nás mohou spolehnout – od roku 1990 jsme jim dodali desítky tisíc stran těchto překladů.“

Co nabízíme

Zaujala Vás naše nabídka?
Rychlá kalkulace již do 15 minut.
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás ohledně konzultace zdarma.

Překlady italštiny

Italština je románským jazykem, kterým se kromě Itálie hovoří také v San Marinu, Vatikánu, švýcarských kantonech Ticino a Grigioni, a dokonce i v některých částech Slovinska a Chorvatska. Italštinou hovoří přibližně 62 miliónu lidí po celém světě a díky komerčnímu prostředí se italština stala často používaným jazykem nemalého počtu česko-italských firem, zejména v Praze.

V naší agentuře spolupracujeme s prověřenými překladateli italštiny, kteří mají dlouholeté zkušenosti s překlady z italštiny i do italštiny a vždy si poradí se všemi jazykovými záludnostmi i odbornou terminologií oboru, na který se specializují.

Převážnou část překladů z italštiny vyhotovujeme do českého jazyka nebo opačně, tedy z češtiny do italštiny. Rádi Vám ale zajistíme i další jazykové mutace do nebo z mnoha dalších světových jazyků.

Jak překlady z italštiny a do italštiny probíhají

Objednávku překladu z italštiny nebo překladu do italštiny stačí zadat online. Do 15 minut se s Vámi spojíme, abychom si upřesnili detaily zpracování překladu a představili Vám cenovou nabídku. Jakmile ji odsouhlasíte, vybereme Vám nejvhodnějšího překladatele italštiny podle jazykové mutace a vybraného oboru.

U objemově nebo terminologicky náročnějších zakázek s Vámi prodiskutujeme také vytvoření projektového plánu, vypracování terminologického slovníčku, stylistického manuálu, zahrnutí jazykové korektury nebo také předtiskové kontroly.

Dlouhodobě spolupracujeme s více než 4 000 překladateli a rodilými mluvčími, kteří splňují naše přísná kritéria kvality, přesnosti a rychlosti překladu. Po celou dobu je Vám k dispozici také projektový manažer, na kterého se můžete obrátit s případnými dotazy.

Jak dlouho překlady z italštiny a do italštiny trvají

Jeden překladatel italštiny za den přeloží přibližně 8 až 12 normostran textu, nicméně rychlost každého překladu italštiny vždy závisí na několika faktorech, včetně odborné náročnosti textu a vybrané jazykové mutaci.

Spěcháte a potřebujete překlad z italštiny do češtiny, z češtiny do italštiny nebo jiných standardních jazyků v řádu několika dnů, nebo dokonce hodin? Uděláme pro Vás maximum. Expresní překlad z italštiny nebo naopak překlad do italštiny Vám můžeme zajistit do 24 hodin, v urgentních případech i na počkání.

Naši překladatelé italštiny

Pokud hledáte kvalitního a zkušeného překladatele italštiny, rodilého mluvčího italštiny nebo potřebujete soudního tlumočníka či překladatele z italštiny nebo do ní, jste u nás správně. Rádi Vám takové překlady italštiny necháme vyhotovit našimi prověřenými odborníky.

V naší agentuře dobře víme, že špičkový překladatel je hlavním předpokladem prvotřídního překladu do italštiny i překladu z italštiny. Proto výběru zkušeného překladatele věnujeme velkou pozornost a dohlížíme na prvotřídní kvalitu překladů z italštiny i do italštiny. Všichni naši překladatelé italštiny mají odpovídající vzdělání a dlouholetou praxi.

Pokud si potřebujete být jistí jazykovou a stylistickou vytříbeností výsledného překladu italštiny, například kvůli veřejné publikaci obsahu, rádi Vám zajistíme korekturu rodilým mluvčím.

Proč si objednat překlady z italštiny a do italštiny u nás

  • Jsme přední překladatelská agentura působící na českém trhu již od roku 1990, za tu dobu jsme přeložili mnoho různých dokumentů pro více než 20 000 spokojených klientů napříč odvětvími.
  • Poskytujeme špičkové překladatelské služby díky týmu zkušených specialistů a více než 4 000 prověřených překladatelů a rodilých mluvčích.
  • Nabízíme přes 40 jazykových mutací našich překladů, a to i v expresních termínech.
  • Máme bohaté zkušenosti i s náročnými zakázkami o velkých objemech a v netradičních formátech, stejně jako s úzce specializovanými překlady z italštiny i do ní.
  • Vaše překlady z italštiny i překlady do italštiny můžeme zpracovat v libovolném formátu a samozřejmostí jsou u nás také grafické úpravy textu včetně profesionální služby DTP.
  • Využíváme nejmodernější překladatelské technologie a máme vlastní nahrávací studio.
  • Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001ISO 17100 a bezpečnosti informací ISO 27001.

Kontaktujte nás

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty:

tel.: +420 225 000 722
e-mail: info@presto.cz


Nebo nám odešlete rychlý dotaz pomocí formuláře níže.

required required required
required