Překlady ruštiny

Překlady z ruštiny a překlady do ruštiny

Překlad z ruštiny nebo překlad do ruštiny může být občas drsnější než zima na Sibiři. Ne však překlad od nás. Od roku 1990 jsme našim klientům přeložili více než 50 000 stran textů.“

Co nabízíme

Zaujala Vás naše nabídka?
Rychlá kalkulace již do 15 minut.
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás ohledně konzultace zdarma.

Jak překlady z ruštiny a do ruštiny probíhají

Svou objednávku překladu z ruštiny nebo do ruštiny můžete zadat online. Během 15 minut Vás kontaktuje náš pracovní tým a následně od nás obdržíte cenovou nabídku. Po jejím odsouhlasení vybereme z naší databáze nejvhodnější překladatele z ruštiny, a to podle oborového zaměření a zkušeností s obdobnými překlady do ruštiny.

Finální či předtiskové korektury před publikováním textu u nás zajišťují rodilí mluvčí ruského jazyka, kteří tak mohou garantovat jazykovou i stylistickou správnost překladu. U pravidelné spolupráce vytváříme tým překladatelů speciálně pro Vás (nebo Vaše klienty), který pak využíváme přednostně.

Pokud je třeba, můžeme Vám zabezpečit také grafické služby našeho DTP studia pro úpravy formátu textu. Po celou dobu je Vám k dispozici náš tým zkušených projektových specialistů, na které se můžete kdykoli obrátit se svými dotazy.

Jak dlouho překlady z ruštiny a do ruštiny trvají

Potřebujete mít svůj překlad hotový již v řádu hodin? Kromě standardních termínů nabízíme také expresní dodání. Překlad z ruštiny do češtiny nebo naopak překlad z češtiny do ruštiny Vám můžeme připravit již do 24 hodin, nebo dokonce na počkání v rámci jednoho dne.

Délka překladu z ruštiny i překladu do ruštiny se odvíjí od odborné náročnosti překládaného textu, jeho rozsahu, požadované jazykové kombinace a požadovaného formátu.

Proč si objednat překlady z ruštiny a do ruštiny u nás

  • Jsme přední překladatelská agentura působící na českém trhu již od roku 1990, za tu dobu jsme přeložili mnoho různých dokumentů pro více než 20 000 spokojených klientů napříč odvětvími.
  • Poskytujeme špičkové překladatelské služby díky týmu zkušených specialistů a více než 4 000 prověřených překladatelů a rodilých mluvčích.
  • Nabízíme přes 40 jazykových mutací našich překladů, a to i v expresních termínech.
  • Máme bohaté zkušenosti i s náročnými zakázkami o velkých objemech a v netradičních formátech, stejně jako s úzce specializovanými překlady.
  • Vaše překlady z ruštiny i překlady do ruštiny můžeme zpracovat v libovolném formátu a samozřejmostí jsou u nás také grafické úpravy textu včetně profesionální služby DTP.
  • Využíváme nejmodernější překladatelské technologie a máme vlastní nahrávací studio.
  • Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001 a ISO 17100 a bezpečnosti informací ISO 27001.

Kontaktujte nás

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty:

tel.: +420 225 000 722
e-mail: info@presto.cz


Nebo nám odešlete rychlý dotaz pomocí formuláře níže.

required required required
required