Kariéra

Aktuálně

Aktuálně hledáme dabéry.

  • Více informací naleznete níže

Překladatel

Přijímáme externí překladatele se zkušenostmi s překlady textů z různých oborů. Požadujeme výbornou znalost jazyka a dobré stylizační schopnosti. Očekáváme kvalitní práci. Můžeme nabídnout pravidelné zakázky, popřípadě plné vytížení.

Jako externí překladatel budete potřebovat osobní počítač s přístupem na internet, e-mail, event. mobilní telefon, živnostenský list (při pravidelné práci). Nabízíme výhody pro rodinné příslušníky (jazyková škola, e-learning, účast na školeních a seminářích).

Dotazník pro překladatele

Lektor

Chcete-li s námi spolupracovat při výuce jazyků (angličtina, němčina, španělština, francouzština, čeština pro cizince aj.), a to jak při výuce jazyka obecného, tak specializovaného (obchod, právo, marketing a management, účetnictví, výpočetní technika, bankovnictví…), vyplňte prosím dotazník pro lektora.

Požadujeme velmi dobrou znalost jazyka, pedagogické vzdělání a tvůrčí přístup. Nabízíme práci v mladém kolektivu, možnost profesního růstu, účast na školeních a seminářích.

Dotazník pro lektora

Dabing

V rámci rozšíření naší databáze hledáme dabéry (muže/ženy i děti okolo 10 let) - rodilé mluvčí jakéhokoliv jazyka.

V současnosti hledáme rodilé mluvčí zejména těchto jazyků: angličtina, arabština, hebrejština, maďarština, němčina, polština, rumunština, ruština, řečtina, slovenština, turečtina, ukrajinština, vietnamština.

Po zaslání CV Vás rádi pozveme do našeho studia na nahrání zkušebního textu, který posléze budeme poskytovat našim klientům. V případě, že si klient vybere právě Váš hlas, pozveme Vás na konkrétní nahrávání.

  • Termín: kdykoliv
  • Místo: AV studio agentury PRESTO (5. patro), Na Příkopě 31, Praha
  • Ohodnocení: hodinové nebo podle množství, dohodou
  • Preferujeme profesionální dabéry.
  • Zkušenosti s dabingem nebo s prací podobného charakteru podmínkou (moderování, rozhlas, divadlo, práce s hlasem, atd.).

V případě zájmu nám prosím napište na avservices@presto.cz

Kontaktujte nás

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat:
tel.: +420 225 000 703
e-mail: jana.styblova@presto.cz
Nebo nám odešlete rychlý dotaz pomocí formuláře níže.

required required required
required