Překlady španělštiny

Překlady ze španělštiny a překlady do španělštiny

 „Pro někoho je možná španělština španělská vesnice. Naši klienti však vědí, že se na nás mohou spolehnout. Od roku 1990 jsme jim dodali desítky tišíc stran překladů ze španělského jazyka nebo do něj.“

POZOR! Je-li text určen jihoamerickým partnerům, turistům nebo čtenářům, nejspíše budete potřebovat překlad do jihoamerické (latinskoamerické) španělštiny. Nezapomeňte na to upozornit při objednávce překladu.

Co nabízíme

Zaujala Vás naše nabídka?
Rychlá kalkulace již do 15 minut.
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás ohledně konzultace zdarma.

Jak překlady ze španělštiny a do španělštiny probíhají

Svou objednávku překladu ze španělštiny nebo překladu do španělštiny můžete zadat jednoduše online. Do 15 minut Vás budeme kontaktovat a obdržíte od nás naši cenovou nabídku. Ta se bude odvíjet od objemu překládaného textu, jeho terminologické náročnosti nebo požadovaného finálního formátu.

Následně vybereme nejvhodnější překladatele ze španělského jazyka, a to podle jejich oborového zaměření a zkušeností s podobným typem překladu ze španělštiny. Abychom Vám mohli garantovat špičkovou kvalitu překladů do španělštiny, pečlivě si své překladatele vybíráme. Přijímacím řízením projde v průměru 1 z 30 uchazečů a navíc jsou všichni v rámci systému zvyšování kvality průběžně testováni a hodnoceni.

Korektury španělštiny u nás mají na starosti přímo rodilí mluvčí, kteří mohou zaručit jazykovou i stylistickou správnost.

Jak dlouho překlady ze španělštiny a do španělštiny trvají

Pokud by na Vaší zakázce pracoval pouze jeden překladatel ze španělštiny, přeložil by asi 8‒12 stránek denně. Proto v některých případech nastupuje celý tým překladatelů, kteří tak mohou zvládnout přeložit Vaši zakázku v termínu, který Vám nejvíce vyhovuje.

Nabízíme také expresní překlad ze španělštiny nebo překlad do španělštiny do 24 hodin, nebo dokonce na počkání.

Proč si objednat překlady ze španělštiny a do španělštiny u nás

  • Jsme přední překladatelská agentura působící na českém trhu již od roku 1990, za tu dobu jsme přeložili mnoho různých dokumentů pro více než 20 000 spokojených klientů napříč odvětvími.
  • Poskytujeme špičkové překladatelské služby díky týmu zkušených specialistů a více než 4 000 prověřených překladatelů a rodilých mluvčích.
  • Nabízíme přes 40 jazykových mutací našich překladů, a to i v expresních termínech.
  • Máme bohaté zkušenosti i s náročnými zakázkami o velkých objemech a v netradičních formátech, stejně jako s úzce specializovanými překlady do španělštiny.
  • Vaše překlady ze španělštiny i překlady do španělštiny můžeme zpracovat v libovolném formátu a samozřejmostí jsou u nás také grafické úpravy textu včetně profesionální služby DTP.
  • Využíváme nejmodernější překladatelské technologie a máme vlastní nahrávací studio.
  • Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001 a ISO 17100 a bezpečnosti informací ISO 27001.

Kontaktujte nás

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty:

tel.: +420 225 000 722
e-mail: info@presto.cz


Nebo nám odešlete rychlý dotaz pomocí formuláře níže.

required required required
required