Překlady chorvatštiny

Překlady z chorvatštiny a překlady do chorvatštiny

Potřebuje profesionální překlad z chorvatštiny nebo překlad do chorvatštiny? Ať už se jedná o soudně ověřený překlad, obchodní nabídku, či technický manuál, jsme tu pro Vás.

Co nabízíme

 • Překlady běžných textů z chorvatštiny nebo do ní
 • Překlady smluv a právních dokumentů
 • Překlady obchodních dokumentů, ekonomických textů a finančních výkazů
 • Soudní (soudně ověřené) překlady – možno i včetně superlegalizace
 • Technické překlady manuálů, návodů a specifikací
 • Překlady medicínských textů, lékařských zpráv a dokumentace k lékařským přístrojům
 • Překlady webových stránek, marketingových a reklamních textů
 • Tlumočení při obchodních a technických jednáních
Zaujala Vás naše nabídka?
Rychlá kalkulace již do 15 minut.
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás ohledně konzultace zdarma.

Jak překlady z chorvatštiny a do chorvatštiny probíhají

Překlad z chorvatštiny nebo do chorvatštiny si můžete objednat jednoduše online. Do 15 minut se s Vámi spojíme a předložíme Vám naši cenovou nabídkou. Po jejím odsouhlasení vybereme nejvhodnější překladatele z chorvatštiny, kteří se specializují na danou oblast překladů.

Všichni naši překladatelé z chorvatského jazyka mají dlouholetou aktivní překladatelskou praxi a prošli přísným výběrovým řízením. Jazykové korektury chorvatštiny u nás provádějí primárně rodilí mluvčí, kteří zajišťují gramatickou a stylistickou správnost textu.

Jak dlouho překlady z chorvatštiny a do chorvatštiny trvají

V průměru zvládne jeden překladatel přeložit 8‒12 normostránek z chorvatského jazyka denně. Skutečná rychlost však závisí na terminologické náročnosti, roli hraje i jazyková mutace a nutnost grafické či formátové úpravy textu. U rozsáhlejších zakázek proto může na překladu pracovat i více překladatelů najednou.

Pokud spěcháte, zajišťujeme překlad z chorvatštiny nebo do ní také v expresních termínech do 24 hodin, nebo dokonce na počkání.

Proč s námi

 • Jsme přední překladatelská agentura působící na českém trhu již od roku 1990, za tu dobu jsme přeložili mnoho různých dokumentů pro více než 20 000 spokojených klientů napříč odvětvími.
 • Poskytujeme špičkové překladatelské služby díky týmu zkušených specialistů a více než 4 000 prověřených překladatelů a rodilých mluvčích.
 • Nabízíme přes 40 jazykových mutací našich překladů, a to i v expresních termínech.
 • Máme bohaté zkušenosti i s náročnými zakázkami o velkých objemech a v netradičních formátech, stejně jako s úzce specializovanými překlady.
 • Vaše překlady z chorvatštiny i překlady do chorvatštiny můžeme zpracovat v libovolném formátu a samozřejmostí jsou u nás také grafické úpravy textu včetně profesionální služby DTP.
 • Využíváme nejmodernější překladatelské technologie a máme vlastní nahrávací studio.
 • Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001 a ISO 17100 a bezpečnosti informací ISO 27001.

Naši překladatelé chorvatštiny

Hledáte někoho kvalitního a zkušeného na překlad chorvatských textů či rodilého mluvčího chorvatštiny? Nebo potřebujete soudního překladatele či tlumočníka z chorvatštiny nebo do ní? Už nemusíte. Rádi Vám takový překlad necháme vyhotovit našimi prověřenými překladateli z chorvatštiny.

Výběru každého překladatele věnujeme velkou pozornost a na kvalitu překladů z chorvatštiny i do ní pečlivě dohlížíme. Všichni naši překladatelé z chorvatštiny mají odpovídající vzdělání a praxi. Při výběru nejvhodnějšího překladatele nebo tlumočníka pro danou zakázku zohledňujeme jejich oborové zaměření a dosavadní zkušenosti.

Pokud si potřebujete být jisti správností chorvatského překladu nebo textu, zajistíme Vám jako korektora rodilého mluvčího, který text upraví. 

Kontaktujte nás

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty:

tel.: +420 225 000 722
e-mail: info@presto.cz


Nebo nám odešlete rychlý dotaz pomocí formuláře níže.

required required required
required