Překlady japonštiny

Překlady z japonštiny a překlady do japonštiny

Rádi byste porozuměli dokumentům v japonštině a online překladač Vám nestačí? Nebo hledáte partnera, který Vám zajistí spolehlivý překlad z češtiny do japonštiny? Pak jsme tu pro Vás.

Co nabízíme

Zaujala Vás naše nabídka?
Rychlá kalkulace již do 15 minut.
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás ohledně konzultace zdarma.

Jak překlady z japonštiny a do japonštiny probíhají

Překlad z japonštiny nebo překlad do japonštiny si můžete jednoduše objednat online. Náš referent Vás bude kontaktovat do 15 minut. Po odsouhlasení naší cenové nabídky vybereme ty nejvhodnější překladatele, a to na základě jejich oborové specializace a předchozích zkušeností. V případě rozsáhlejších a odborně náročnějších překladů vytvoříme nejprve terminologický slovníček, který zajistí jednotnost překládaných odborných pojmů.

Kromě standardních překladatelských služeb můžete využít i nabídku našeho DTP studia, které výsledný text převede do Vámi požadovaného formátu. Můžeme zajistit také předtiskové jazykové korektury rodilými mluvčími, které doporučujeme, zejména pokud se chystáte text publikovat.

Po celou dobu realizace zakázky Vám bude k dispozici projektový manažer, na kterého se můžete obrátit s jakýmikoli dotazy.

Jak dlouho překlady z japonštiny a do japonštiny trvají

Rychlost překladu do japonštiny nebo překladu z japonštiny závisí zejména na míře odbornosti textu, na jazykové kombinaci a nutnosti grafických a formátových úprav. Standardně přeloží jeden překladatel z japonštiny v průměru 8‒12 normostran denně. Někdy proto pracuje po konzultaci na zakázce více překladatelů dohromady, aby byl překlad hotový ve Vámi požadovaném termínu.

Díky široké databázi překladatelů a rodilých mluvčích zajišťujeme také překlady v expresních termínech do 24 hodin.

Proč s námi

  • Jsme přední překladatelská agentura působící na českém trhu již od roku 1990, za tu dobu jsme přeložili mnoho různých dokumentů pro více než 20 000 spokojených klientů napříč odvětvími.
  • Poskytujeme špičkové překladatelské služby díky týmu zkušených specialistů a více než 4 000 prověřených překladatelů a rodilých mluvčích.
  • Nabízíme přes 40 jazykových mutací našich překladů, a to i v expresních termínech.
  • Máme bohaté zkušenosti i s náročnými zakázkami o velkých objemech a v netradičních formátech, stejně jako s úzce specializovanými překlady.
  • Vaše překlady z japonštiny i překlady do japonštiny můžeme zpracovat v libovolném formátu a samozřejmostí jsou u nás také grafické úpravy textu včetně profesionální služby DTP.
  • Využíváme nejmodernější překladatelské technologie a máme vlastní nahrávací studio.
  • Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001 a ISO 17100 a bezpečnosti informací ISO 27001.

Naši překladatelé japonštiny

Hledáte někoho kvalitního a zkušeného na překlad japonských textů či rodilého mluvčího japonského jazyka? Nebo potřebujete soudního překladatele či tlumočníka z japonštiny nebo do ní? Už nemusíte. Rádi Vám takový překlad necháme vyhotovit našimi prověřenými překladateli z japonštiny.

Výběru každého překladatele věnujeme velkou pozornost a na kvalitu překladů z japonštiny i do ní pečlivě dohlížíme. Všichni naši překladatelé z japonštiny mají odpovídající vzdělání a praxi.

Pokud si potřebujete být jisti správností japonského překladu nebo textu, zajistíme Vám jako korektora rodilého mluvčího, který text upraví. 

Kontaktujte nás

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty:

tel.: +420 225 000 722
e-mail: info@presto.cz


Nebo nám odešlete rychlý dotaz pomocí formuláře níže.

required required required
required