Překlady francouzštiny

Překlady z francouzštiny a překlady do francouzštiny

Potřebujete rychlý a přitom přesný překlad odborného textu z francouzštiny? Nebo byste chtěli přeložit Vaše reklamní materiály či internetové stránky do francouzštiny? To vše a ještě mnohem více pro Vás rádi zařídíme. Žijeme překlady, a to již déle než 25 let.

Kromě překladů z francouzštiny do češtiny a překladů z češtiny do francouzštiny zajišťujeme komplexní překladatelské služby ve více než 40 dalších jazycích. Dlouhodobě s námi spolupracuje přes 4 000 prověřených překladatelů a rodilých mluvčích. Naším cílem je poskytovat našim klientům prvotřídní překlady z francouzštiny i do francouzštiny jak ve standardních, tak v expresních termínech.

 „Překlad do francouzštiny nebo překlad z francouzštiny může být oříšek. My ale máme s překlady francouzštiny bohaté zkušenosti – od roku 1990 jsme přeložili desítky tisíc stran textů.“

Co nabízíme

Zaujala Vás naše nabídka?
Rychlá kalkulace již do 15 minut.
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás ohledně konzultace zdarma.

Překlady francouzštiny

Francouzština je románský jazyk, kterým se hovoří nejen ve Francii, ale také v Belgii, Švýcarsku, Kanadě, několika afrických zemích a dalších územích bývalých francouzských kolonií. V každé zemi se francouzština může lišit nejen výslovností, ale také termíny a výrazy, které se v dané oblasti používají.

V naší agentuře spolupracujeme s rodilými mluvčími z mnoha francouzsky mluvících zemí, kteří Vám zajistí profesionální překlady do francouzštiny přizpůsobených pro danou zemi. U nás si můžete objednat francouzské překlady, ať už potřebujete přeložit technické dokumenty, získat úředně ověřený překlad francouzštiny nebo třeba přeložit webové stránky do francouzštiny.

Je-li text určen například kanadským nebo jiným francouzsky mluvícím partnerům, turistům nebo čtenářům odjinud než z Francie, nejspíše budete potřebovat překlad do kanadské nebo jiné francouzštiny. Nezapomeňte to proto vždy uvést v objednávce překladu.

Jak překlady z francouzštiny a do francouzštiny probíhají

Objednávku překladu z francouzštiny nebo překladu do francouzštiny můžete zadat jednoduše online. Do 15 minut Vás budeme kontaktovat, abychom si upřesnili detaily zpracování a představíme Vám naši cenovou nabídku. Jakmile ji odsouhlasíte, vybereme pro Vás nejvhodnějšího překladatele v závislosti na jazykové mutaci a oboru překladu.

Na základě našich zkušeností je vhodné u větších či náročnějších překladů francouzštiny nejprve vypracovat projektový plán, který může zahrnovat vytvoření terminologického slovníčku, jazykovou korekturu rodilým mluvčím francouzského jazyka, typografickou úpravu formátu textu nebo fázi testování pro lokalizace.

Kontrolu nad prvotřídní realizací Vašich překladů francouzštiny má na starosti projektový manažer, který je Vám po celou dobu k dispozici, aby zodpověděl jakékoli Vaše dotazy.

Jak dlouho překlady z francouzštiny a do francouzštiny trvají

Lhůta vyhotovení překladu závisí na mnoha faktorech, například na odborné náročnosti překládaného textu, požadované jazykové kombinaci či formátu, ve kterém má být překlad zpracován. V průměru může překladatel přeložit z francouzštiny 8‒12 normostran denně.

Pokud spěcháte a potřebujete překlad francouzštiny získat rychle, můžete ho mít hotový již v řádu hodin. Překlad z francouzštiny do češtiny a jiných standardních jazyků nebo překlad z těchto jazyků do francouzštiny můžeme zhotovit v expresním termínu do 24 hodin, či dokonce na počkání.

Naši překladatelé francouzštiny

Alfou a omegou špičkového překladu je překladatel. To dobře víme, a proto si naše překladatele francouzštiny pečlivě vybíráme. V průměru přijmeme pouze 1 z 30 překladatelů, kteří se k nám hlásí, a jejich výkon navíc kontinuálně monitorujeme v rámci našeho systému zlepšování kvality služeb. U pravidelné spolupráce vytváříme tým překladatelů speciálně pro Vás (nebo Vaše klienty), který pak využíváme přednostně.

Pokud si potřebujete být jistí správností překladu z francouzštiny nebo překladu do francouzštiny v rámci jakékoli jazykové mutace, zajistíme Vám navíc korekturu rodilým mluvčím, který se postará o gramatickou a stylistickou vytříbenost překladu, aby byl k nerozeznání od originálního dokumentu.

Proč si objednat překlady z francouzštiny a do francouzštiny u nás

  • Jsme přední překladatelská agentura působící na českém trhu již od roku 1990, za tu dobu jsme přeložili mnoho různých dokumentů pro více než 20 000 spokojených klientů napříč odvětvími.
  • Poskytujeme špičkové překladatelské služby díky týmu zkušených specialistů a více než 4 000 prověřených překladatelů a rodilých mluvčích.
  • Nabízíme přes 40 jazykových mutací našich překladů, a to i v expresních termínech. Máme bohaté zkušenosti i s náročnými zakázkami o velkých objemech a v netradičních formátech, stejně jako s úzce specializovanými překlady.
  • Vaše překlady z francouzštiny i překlady do francouzštiny můžeme zpracovat v libovolném formátu a samozřejmostí jsou u nás také grafické úpravy textu včetně profesionální služby DTP.
  • Využíváme nejmodernější překladatelské technologie a máme vlastní nahrávací studio.
  • Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001ISO 17100 a bezpečnosti informací ISO 27001.

Kontaktujte nás

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty:

tel.: +420 225 000 722
e-mail: info@presto.cz


Nebo nám odešlete rychlý dotaz pomocí formuláře níže.

required required required
required