Překlady ukrajinštiny

Překlady z ukrajinštiny a překlady do ukrajinštiny

Potřebujete soudně ověřený překlad z ukrajinštiny? Nebo byste chtěli přeložit Vaše obchodní materiály do ukrajinštiny? Ať už se jedná o překlad obecných, odborných nebo soudních dokumentů, rádi Vám s tím pomůžeme.

V naší překladatelské agentuře Presto nabízíme jazykové překlady nejen v kombinaci ukrajinština-čeština, ale také ve více než 40 dalších jazykových mutacích. Spolupracujeme s více než 4 000 překladateli, kteří se specializují na nejrůznější obory. Pokud plánujete texty publikovat, nabízíme navíc také jazykové korektury, které provádějí přímo rodilí mluvčí ukrajinského jazyka.

Co nabízíme

Zaujala Vás naše nabídka?
Rychlá kalkulace již do 15 minut.
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás ohledně konzultace zdarma.

Překlady ukrajinštiny

Překlady ukrajinštiny jsou u nás čím dál poptávanější službou vzhledem k vzrůstajícímu počtu ukrajinských občanů přijíždějících za prací nebo hledajících nový domov.

Zejména o soudně (úředně) ověřené překlady ukrajinštiny vzrůstá zájem čím dál více. Mezi běžné zakázky rovněž patří překlady právních textů, obchodních smluv i technických dokumentací do ukrajinštiny zejména pro české firmy, které své zboží exportují na Ukrajinu.

Ukrajinština je úředním jazykem druhého největšího státu Evropy a je psána cyrilicí. Naši překladatelé toto písmo nejen ovládají, ale denně jím píší při vyhotovování překladů do ukrajinštiny i z ukrajinštiny. Rádi Vám přeložíme jakékoli dokumenty s ohledem na specifickou terminologii i kontext a zajistíme Vám korekturu rodilými mluvčími pro stylistickou vytříbenost textu.

Jak překlady z ukrajinštiny a do ukrajinštiny probíhají

Překlad z ukrajinštiny nebo překlad do ukrajinštiny si u nás můžete objednat online. Do 15 minut Vás budeme kontaktovat a zašleme Vám cenovou nabídku. V rámci překladů zajišťujeme také grafické úpravy textů, takže svůj překlad dostanete vždy ve formátu, který potřebujete.

Na základě Vaší objednávky vybereme překladatele ukrajinštiny, kteří se specializují na daný obor, a mohou proto zaručit přesný překlad odborné terminologie. Kromě standardních služeb Vám navíc můžeme nabídnout vytvoření terminologického slovníku, jazykové korektury či typografické úpravy finálního dokumentu.

Finální korektury překladů ukrajinštiny zajišťují rodilí mluvčí ukrajinského jazyka, kteří garantují gramatickou a stylistickou vytříbenost textu. V případě jakýchkoli dotazů je Vám k dispozici také náš projektový manažer a tým zkušených specialistů.

Jak dlouho překlady z ukrajinštiny a do ukrajinštiny trvají

V průměru lze přeložit 8‒12 normostran denně, pokud na překladu ukrajinštiny pracuje pouze jeden překladatel. Rychlost překladu však závisí na odborné náročnosti textu, požadované jazykové kombinaci a formátu textu. Na objednávkách většího objemu nebo na zakázkách v kratších termínech ale může po dohodě pracovat i celý tým překladatelů, aby byl překlad dodán včas.

Pokud na překlady ukrajinštiny spěcháte, rádi Vám v rychlosti dodání vyjdeme maximálně vstříc. V případě zájmu poskytujeme také expresní překlady, a to jak z češtiny do ukrajinštiny, tak i z ukrajinštiny do češtiny či dalších jazyků. V závislosti na odbornosti překladu a jazykové mutaci Vám můžeme vyhotovit překlady ukrajinštiny do 24 hodin a dokonce i na počkání.

Překlady ukrajinštiny - Praha

Sháníte překlad z ukrajinštiny do češtiny v Praze? Jako překladatelská agentura sídlíme v centru Prahy, nicméně působíme po celé České republice. Díky online komunikaci si můžete objednat překlady z ukrajinštiny či do ukrajinštiny z kterékoliv části republiky a nemusíte kvůli tomu cestovat za námi do Prahy. Pokud ale upřednostňujete osobní setkání, rádi Vás v naší kanceláři uvítáme.

Dokumenty k překladu nám můžete zaslat e-mailem nebo také poštou. Vyhotovený překlad Vám poté zašleme zpět.

Naši překladatelé ukrajinštiny

Hledáte kvalitního a zkušeného lingvistu na překlad ukrajinských textů či rodilého mluvčího ukrajinštiny? Nebo potřebujete soudního tlumočníka či překladatele ukrajinštiny? Pak jste u nás správně. Rádi Vám takový překlad necháme vyhotovit našimi prověřenými překladateli ukrajinštiny.

Výběru každého překladatele věnujeme velkou pozornost a na kvalitu překladů z ukrajinského jazyka i do něj pečlivě dohlížíme. Všichni naši překladatelé ukrajinštiny mají odpovídající vzdělání a praxi a musí projít přísným výběrovým řízením.

Pokud si potřebujete být jisti správností ukrajinského překladu nebo textu, zajistíme Vám korekturu rodilým mluvčím, který text upraví, aby byl gramaticky i stylisticky vytříbený.

Proč si objednat překlad ukrajinštiny u nás

  • Jsme přední překladatelská agentura působící na českém trhu již od roku 1990, za tu dobu jsme přeložili mnoho různých dokumentů pro více než 20 000 spokojených klientů napříč odvětvími.
  • Poskytujeme špičkové překladatelské služby díky týmu zkušených specialistů a více než 4 000 prověřených překladatelů a rodilých mluvčích.
  • Nabízíme přes 40 jazykových mutací našich překladů, a to i v expresních termínech.
  • Máme bohaté zkušenosti i s náročnými zakázkami o velkých objemech a v netradičních formátech, stejně jako s úzce specializovanými překlady.
  • Vaše překlady z ukrajinštiny i překlady do ukrajinštiny můžeme zpracovat v libovolném formátu a samozřejmostí jsou u nás také grafické úpravy textu včetně profesionální služby DTP.
  • Využíváme nejmodernější překladatelské technologie a máme vlastní nahrávací studio.
  • Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001 a ISO 17100 a bezpečnosti informací ISO 27001.

Kontaktujte nás

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty:

tel.: +420 225 000 722
e-mail: info@presto.cz


Nebo nám odešlete rychlý dotaz pomocí formuláře níže.

required required required
required