Překlady ukrajinštiny

Překlady z ukrajinštiny a překlady do ukrajinštiny

Potřebujete soudně ověřený překlad z ukrajinštiny? Nebo byste chtěli přeložit Vaše obchodní materiály do ukrajinštiny? Ať už se jedná o překlad obecných, nebo odborných dokumentů, rádi Vám pomůžeme.

Překladatelská agentura Presto nabízí jazykové překlady nejen v kombinaci ukrajinština-čeština, ale také ve více než 40 dalších jazykových mutacích. Spolupracuje s námi přes 4 000 překladatelů. Pokud plánujete publikování textu, nabízíme navíc také jazykové korektury, které provádějí přímo rodilí mluvčí ukrajinského jazyka.

Co nabízíme

 • Překlady běžných textů z ukrajinštiny nebo do ní
 • Překlady smluv a právních dokumentů
 • Překlady obchodních dokumentů, ekonomických textů a finančních výkazů
 • Soudní (soudně ověřené) překlady – možno i včetně superlegalizace
 • Technické překlady manuálů, návodů a specifikací
 • Překlady medicínských textů, lékařských zpráv a dokumentace k lékařským přístrojům
 • Překlady webových stránek, marketingových a reklamních textů
 • Tlumočení při obchodních a technických jednáních
Zaujala Vás naše nabídka?
Rychlá kalkulace již do 15 minut.
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás ohledně konzultace zdarma.

Jak překlady z ukrajinštiny a do ukrajinštiny probíhají

Překlad z ukrajinštiny nebo překlad do ukrajinštiny si u nás můžete objednat online. Do 15 minut Vás budeme kontaktovat a zašleme Vám naši cenovou nabídku. V rámci překladů zajišťujeme také grafické úpravy textů, takže svůj překlad dostanete vždy ve formátu, který potřebujete.

Na základě Vaší objednávky vybereme překladatele z ukrajinštiny, kteří se specializují na daný obor, a mohou proto zaručit přesný překlad odborné terminologie. Naši rodilí mluvčí pak garantují stylistickou správnost textu.

V případě jakýchkoli dotazů je Vám k dispozici náš tým zkušených specialistů.

Jak dlouho překlady z ukrajinštiny a do ukrajinštiny trvají

V průměru lze přeložit 8‒12 normostran denně, pokud na překladu pracuje pouze jeden překladatel, přičemž rychlost překladu závisí na odborné náročnosti textu, požadované jazykové kombinaci a formátu textu. Na objednávkách většího objemu nebo na zakázkách v kratších termínech proto může po dohodě pracovat i celý tým překladatelů, aby byl překlad dodán včas.

V případě zájmu poskytujeme také expresní překlady, a to jak z češtiny do ukrajinštiny, tak i z ukrajinštiny do češtiny či dalších jazyků.

Překlady ukrajinštiny - Praha

Jako překladatelská agentura sídlíme v centru Prahy, působíme však po celé České republice. Díky online komunikaci si můžete objednat překlady z ukrajinštiny či do ukrajinštiny z kterékoliv části republiky a nemusíte kvůli tomu cestovat za námi do kanceláří v Praze. 

Dokumenty k překladu nám můžete zaslat e-mailem či poštou. Vyhotovený překlad Vám poté zašleme zpět.

Proč s námi

 • Jsme přední překladatelská agentura působící na českém trhu již od roku 1990, za tu dobu jsme přeložili mnoho různých dokumentů pro více než 20 000 spokojených klientů napříč odvětvími.
 • Poskytujeme špičkové překladatelské služby díky týmu zkušených specialistů a více než 4 000 prověřených překladatelů a rodilých mluvčích.
 • Nabízíme přes 40 jazykových mutací našich překladů, a to i v expresních termínech.
 • Máme bohaté zkušenosti i s náročnými zakázkami o velkých objemech a v netradičních formátech, stejně jako s úzce specializovanými překlady.
 • Vaše překlady z ukrajinštiny i překlady do ukrajinštiny můžeme zpracovat v libovolném formátu a samozřejmostí jsou u nás také grafické úpravy textu včetně profesionální služby DTP.
 • Využíváme nejmodernější překladatelské technologie a máme vlastní nahrávací studio.
 • Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001 a ISO 17100 a bezpečnosti informací ISO 27001.

Naši překladatelé ukrajištiny

Hledáte někoho kvalitního a zkušeného na překlad ukrajinských textů či rodilého mluvčího ukrajinštiny? Nebo potřebujete soudního překladatele či tlumočníka z ukrajinštiny nebo do ní? Už nemusíte. Rádi Vám takový překlad necháme vyhotovit našimi prověřenými překladateli z ukrajinštiny.

Výběru každého překladatele věnujeme velkou pozornost a na kvalitu překladů z ukrajinského jazyka i do něj pečlivě dohlížíme. Všichni naši překladatelé z ukrajinštiny mají odpovídající vzdělání a praxi.

Pokud si potřebujete být jisti správností ukrajinského překladu nebo textu, zajistíme Vám jako korektora rodilého mluvčího, který text upraví.

Kontaktujte nás

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty:

tel.: +420 225 000 722
e-mail: info@presto.cz


Nebo nám odešlete rychlý dotaz pomocí formuláře níže.

required required required
required