Překlady čínštiny

Překlady z čínštiny a překlady do čínštiny

Spolupracujete s čínskými partnery a hledáte spolehlivé překlady smluv, případně jen několika vizitek do čínštiny? Nebo potřebujete přeložit technické dokumenty z čínštiny? Rádi Vám s tím pomůžeme.

Profesionální překladatelské služby poskytujeme déle než 25 let napříč širokým spektrem oborů nejen v kombinaci čeština-čínština, ale i mezi více než 40 dalšími jazyky. Na obchodní jednání Vám rovněž zajistíme zkušené tlumočníky.

Co nabízíme

Zaujala Vás naše nabídka?
Rychlá kalkulace již do 15 minut.
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás ohledně konzultace zdarma.

Jak překlady z čínštiny a do čínštiny probíhají

Poptávku překladu z čínštiny nebo naopak překladu do čínštiny můžete zadat online. Do 15 minut Vás budeme kontaktovat a zašleme Vám naši cenovou nabídku. Nebo nám jednoduše zavolejte.

Kromě překladů a tlumočení nabízíme i další doplňkové služby ‒ jazykové a srovnávací korektury čínštiny, korektury před tiskem (tzv. předtiskové korektury), stylistické úpravy textu či úpravy grafiky a formátu překládaných dokumentů.

Po odsouhlasení nabídky vybereme nejvhodnější překladatele podle oborového zaměření překladu. Díky tomu u nás máte jistotu přesného překladu odborné terminologie.

Překlad Vám doručíme v požadované lhůtě (zpravidla e-mailem). Smluvený termín vždy dodržíme.

Překlady čínských znaků

Nevíte, zda potřebujete překlady čínštiny zapsané tradičními nebo zjednodušenými znaky? Rádi Vám i s tím poradíme. Stačí, když nám upřesníte, pro jaké účely a jaké publikum jsou překlady čínských znaků určeny. Naši překladatelé čínštiny si poradí i s tisíci čínských znaků.

Rozdíl mezi tradiční a zjednodušenou čínštinou (mandarínštinou) spočívá především v psaní čínských znaků. Zatímco zjednodušená čínština, která obsahuje méně komplikované znaky, se používá převážně na pevninské Číně a v Singapuru, tradiční čínština dominuje na území Hongkongu a Tchaj-wanu.

Jak dlouho překlady z čínštiny a do čínštiny trvají

Rychlost překladu se odvíjí od obtížnosti překládaného textu, komplikovanosti znaků a zvolené jazykové kombinace. V průměru přeloží jeden překladatel 8‒12 normostran denně, ale u překladů z/do čínštiny může být tento počet nižší kvůli vyšší náročnosti překladu.

Spěcháte-li, můžeme Vám zajistit překlad do čínštiny nebo z čínštiny také v expresním termínu.

Naši překladatelé čínštiny

Hledáte kvalitního a zkušeného lingvistu pro obousměrný překlad čínských textů či rodilého mluvčího čínštiny? Nebo potřebujete soudního překladatele či tlumočníka z čínského jazyka nebo do něj? Pak jste u nás správně. Rádi Vám takové překlady necháme vyhotovit našimi prověřenými překladateli čínštiny.

Výběru každého překladatele věnujeme velkou pozornost a na kvalitu překladů z čínštiny i do ní pečlivě dohlížíme. Všichni naši překladatelé čínštiny mají odpovídající vzdělání a praxi.

Pokud si potřebujete být jisti správností čínského překladu, zajistíme Vám korekturu rodilým mluvčím, který text na závěr zkontroluje a upraví.

Proč si objednat překlady čínštiny u nás

  • Jsme přední překladatelská agentura působící na českém trhu již od roku 1990, za tu dobu jsme přeložili mnoho různých dokumentů pro více než 20 000 spokojených klientů napříč odvětvími.
  • Poskytujeme špičkové překladatelské služby díky týmu zkušených specialistů a více než 4 000 prověřených překladatelů a rodilých mluvčích.
  • Nabízíme přes 40 jazykových mutací našich překladů, a to i v expresních termínech.
  • Máme bohaté zkušenosti i s náročnými zakázkami o velkých objemech a v netradičních formátech, stejně jako s úzce specializovanými překlady.
  • Vaše překlady z čínštiny i překlady do čínštiny můžeme zpracovat v libovolném formátu a samozřejmostí jsou u nás také grafické úpravy textu včetně profesionální služby DTP.
  • Využíváme nejmodernější překladatelské technologie a máme vlastní nahrávací studio.
  • Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001 a ISO 17100 a bezpečnosti informací ISO 27001.

Kontaktujte nás

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty:

tel.: +420 225 000 722
e-mail: info@presto.cz


Nebo nám odešlete rychlý dotaz pomocí formuláře níže.

required required required
required