Překlady čínštiny

Překlady z čínštiny a překlady do čínštiny

Spolupracujete s čínskými partnery a hledáte spolehlivé překlady smluv, případně jen několika vizitek do čínštiny? Nebo potřebujete přeložit technické dokumenty z čínštiny? Rádi Vám s tím pomůžeme.

Profesionální překladatelské služby poskytujeme déle než 25 let napříč širokým spektrem oborů nejen v kombinaci čeština-čínština, ale i mezi více než 40 dalšími jazyky. Na obchodní jednání Vám rovněž zajistíme zkušené tlumočníky.

Co nabízíme

 • Překlady běžných textů z čínštiny nebo do čínštiny
 • Překlady smluv a právních dokumentů z nebo do čínštiny
 • Překlady obchodních dokumentů, ekonomických textů a finančních výkazů z nebo do čínštiny
 • Soudní (soudně ověřené) překlady – možno i včetně superlegalizace
 • Technické překlady manuálů, návodů a specifikací z nebo do čínštiny
 • Překlady medicínských textů, lékařských zpráv a dokumentace k lékařským přístrojům z nebo do čínštiny
 • Překlady webových stránek, marketingových a reklamních textů z nebo do čínštiny
 • Tlumočení při obchodních a technických jednáních
Zaujala Vás naše nabídka?
Rychlá kalkulace již do 15 minut.
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás ohledně konzultace zdarma.

Jak překlady z čínštiny a do čínštiny probíhají

Poptávku překladu z čínštiny nebo naopak překladu do čínštiny můžete zadat online. Do 15 minut Vás budeme kontaktovat a zašleme Vám naši cenovou nabídku. Nebo nám jednoduše zavolejte.

Kromě překladů a tlumočení nabízíme i další doplňkové služby ‒ jazykové a srovnávací korektury čínštiny, korektury před tiskem (tzv. předtiskové korektury), stylistické úpravy textu či úpravy grafiky a formátu překládaných dokumentů.

Po odsouhlasení nabídky vybereme nejvhodnější překladatele podle oborového zaměření překladu. Díky tomu u nás máte jistotu přesného překladu odborné terminologie.

Překlad Vám doručíme v požadované lhůtě (zpravidla e-mailem). Smluvený termín vždy dodržíme.

Překlady čínských znaků

Nevíte, zda potřebujete překlady čínštiny zapsané tradičními nebo zjednodušenými znaky? Rádi Vám i s tím poradíme. Stačí, když nám upřesníte, pro jaké účely a jaké publikum jsou překlady čínských znaků určeny. Naši překladatelé čínštiny si poradí i s tisíci čínských znaků.

Rozdíl mezi tradiční a zjednodušenou čínštinou (mandarínštinou) spočívá především v psaní čínských znaků. Zatímco zjednodušená čínština, která obsahuje méně komplikované znaky, se používá převážně na pevninské Číně a v Singapuru, tradiční čínština dominuje na území Hongkongu a Tchaj-wanu.

Jak dlouho překlady z čínštiny a do čínštiny trvají

Rychlost překladu se odvíjí od obtížnosti překládaného textu, komplikovanosti znaků a zvolené jazykové kombinace. V průměru přeloží jeden překladatel 8‒12 normostran denně, ale u překladů z/do čínštiny může být tento počet nižší kvůli vyšší náročnosti překladu.

Spěcháte-li, můžeme Vám zajistit překlad do čínštiny nebo z čínštiny také v expresním termínu.

Naši překladatelé čínštiny

Hledáte kvalitního a zkušeného lingvistu pro obousměrný překlad čínských textů či rodilého mluvčího čínštiny? Nebo potřebujete soudního překladatele či tlumočníka z čínského jazyka nebo do něj? Pak jste u nás správně. Rádi Vám takové překlady necháme vyhotovit našimi prověřenými překladateli čínštiny.

Výběru každého překladatele věnujeme velkou pozornost a na kvalitu překladů z čínštiny i do ní pečlivě dohlížíme. Všichni naši překladatelé čínštiny mají odpovídající vzdělání a praxi.

Pokud si potřebujete být jisti správností čínského překladu, zajistíme Vám korekturu rodilým mluvčím, který text na závěr zkontroluje a upraví.

Proč si objednat překlady čínštiny u nás

 • Jsme přední překladatelská agentura působící na českém trhu již od roku 1990, za tu dobu jsme přeložili mnoho různých dokumentů pro více než 20 000 spokojených klientů napříč odvětvími.
 • Poskytujeme špičkové překladatelské služby díky týmu zkušených specialistů a více než 4 000 prověřených překladatelů a rodilých mluvčích.
 • Nabízíme přes 40 jazykových mutací našich překladů, a to i v expresních termínech.
 • Máme bohaté zkušenosti i s náročnými zakázkami o velkých objemech a v netradičních formátech, stejně jako s úzce specializovanými překlady.
 • Vaše překlady z čínštiny i překlady do čínštiny můžeme zpracovat v libovolném formátu a samozřejmostí jsou u nás také grafické úpravy textu včetně profesionální služby DTP.
 • Využíváme nejmodernější překladatelské technologie a máme vlastní nahrávací studio.
 • Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001 a ISO 17100 a bezpečnosti informací ISO 27001.

Kontaktujte nás

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty:

tel.: +420 225 000 722
e-mail: info@presto.cz


Nebo nám odešlete rychlý dotaz pomocí formuláře níže.

required required required
required