Překlady němčiny

Překlady z němčiny a překlady do němčiny

Potřebujete spolehlivý překlad z češtiny do němčiny? Nebo naopak překlad z němčiny do češtiny? Ať už potřebujete přeložit obchodní nabídku, technický manuál, odborný, nebo obecný text, Presto je pro Vás tím správným partnerem.

„Ordnung musí být. Překlady z němčiny a překlady do němčiny patří mezi naše nejžádanější – od roku 1990 jsme jich našim klientům dodali více než 200 000 stran.

Co nabízíme

Zaujala Vás naše nabídka?
Rychlá kalkulace již do 15 minut.
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás ohledně konzultace zdarma.

Jak překlady z němčiny a do němčiny probíhají

Objednávku překladu z němčiny do češtiny nebo překladu z češtiny do němčiny (či jiného jazyka mimo češtiny) můžete zadat jednoduše online. Náš tým Vás bude do 15 minut kontaktovat, aby si upřesnil zadání překladu. Vždy si vzájemně odsouhlasíme, jaký bude styl překladu a zda požadujete některé další služby, např. jazykovou korekturu nebo grafické úpravy.

Překlad může být jen tak dobrý, jak dobrý je jeho překladatel. To dobře víme, a proto všichni naši překladatelé němčiny splňují velmi přísná kritéria kvality, přesnosti a rychlosti překladů. Navíc jsou v rámci našeho systému zlepšování kvality průběžně testováni, abychom Vám mohli garantovat špičkové služby. Váš překlad z němčiny nebo do němčiny svěřujeme vždy překladatelům z/do německého jazyka, kteří mají prověřené zkušenosti s danou oblastí a typem překladu. U pravidelné spolupráce vytváříme tým překladatelů speciálně pro Vás (nebo Vaše klienty), který pak využíváme přednostně.

Po celou dobu Vám budou samozřejmě k dispozici naši specialisté, kteří zodpovědí jakékoli Vaše dotazy.

Jak dlouho překlady z němčiny a do němčiny trvají

Nestačí Vám standardní termín a potřebujete dokument přeložit do němčiny či přeložit z němčiny v řádu hodin? Žádný problém. Expresní překlad do němčiny i z ní zajišťujeme také do 24 hodin, či dokonce na počkání.

Proč si objednat překlady z němčiny a do němčiny u nás

  • Jsme přední překladatelská agentura působící na českém trhu již od roku 1990, za tu dobu jsme přeložili mnoho různých dokumentů pro více než 20 000 spokojených klientů napříč odvětvími.
  • Poskytujeme špičkové překladatelské služby díky týmu zkušených specialistů a více než 4 000 prověřených překladatelů a rodilých mluvčích.
  • Nabízíme přes 40 jazykových mutací našich překladů, a to i v expresních termínech.
  • Máme bohaté zkušenosti i s náročnými zakázkami o velkých objemech a v netradičních formátech, stejně jako s úzce specializovanými překlady.
  • Vaše překlady z němčiny i překlady do němčiny můžeme zpracovat v libovolném formátu a samozřejmostí jsou u nás také grafické úpravy textu včetně profesionální služby DTP.
  • Využíváme nejmodernější překladatelské technologie a máme vlastní nahrávací studio.
  • Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001 a ISO 17100 a bezpečnosti informací ISO 27001.

Kontaktujte nás

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty:

tel.: +420 225 000 722
e-mail: info@presto.cz


Nebo nám odešlete rychlý dotaz pomocí formuláře níže.

required required required
required