Překlady maďarštiny

Překlady z maďarštiny a překlady do maďarštiny

Nechcete mít z překladu guláš, ale potřebujete opravdu kvalitní překlad z maďarštiny nebo překlad do maďarštiny? Ať už se jedná o soudně ověřený překlad, obchodní nabídku, či technický manuál, jsme tu pro Vás.

Překlady z maďarštiny a do ní Vám můžeme vyhotovit v mnoha jazykových kombinacích, například s češtinou, slovenštinou, angličtinou, němčinou či s dalšími více než dalšími 40 jazyky.

Co nabízíme

Zaujala Vás naše nabídka?
Rychlá kalkulace již do 15 minut.
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás ohledně konzultace zdarma.

Jak překlady z maďarštiny a do maďarštiny probíhají

Překlad z maďarštiny nebo překlad do maďarštiny zadejte jednoduše online. Do 15 minut se s Vámi spojíme a předložíme Vám naši cenovou nabídku. Kromě překladu si u nás můžete objednat také grafické úpravy nebo korektury textů určených ke zveřejnění.

Základním předpokladem špičkového překladu je pečlivý výběr překladatele. Naši překladatelé absolvovali studium maďarského jazyka na předních univerzitách a mají dlouholetou překladatelskou praxi. Podle zaměření překládaného textu vybereme překladatele z maďarštiny, kteří mají největší zkušenosti a specializují se na daný obor. Aby byl Váš text přeložen opravdu přesně, provádějí korektury rodilí mluvčí maďarského jazyka.

Jak dlouho překlady z maďarštiny a do maďarštiny trvají

Náš překladatel přeloží v průměru 8‒12 normostran denně, rychlost překladu se přitom odvíjí zejména od odborné náročnosti textu, požadované jazykové kombinace nebo výchozího a finálního formátu překladu. Po dohodě může na zakázce pracovat i tým několika překladatelů a korektorů.

Překlady z maďarštiny nebo do ní dodáváme také v expresním termínu do 24 hodin, v urgentních případech dokonce na počkání.

Proč s námi

 • Jsme přední překladatelská agentura působící na českém trhu již od roku 1990, za tu dobu jsme přeložili mnoho různých dokumentů pro více než 20 000 spokojených klientů napříč odvětvími.
 • Poskytujeme špičkové překladatelské služby díky týmu zkušených specialistů a více než 4 000 prověřených překladatelů a rodilých mluvčích.
 • Nabízíme přes 40 jazykových mutací našich překladů, a to i v expresních termínech.
 • Máme bohaté zkušenosti i s náročnými zakázkami o velkých objemech a v netradičních formátech, stejně jako s úzce specializovanými překlady.
 • Vaše překlady z maďarštiny a do maďarštiny můžeme zpracovat v libovolném formátu a samozřejmostí jsou u nás také grafické úpravy textu včetně profesionální služby DTP.
 • Využíváme nejmodernější překladatelské technologie a máme vlastní nahrávací studio.
 • Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001 a ISO 17100 a bezpečnosti informací ISO 27001.

Naši překladatelé maďarštiny

Hledáte někoho kvalitního a zkušeného na překlad maďarských textů či rodilého mluvčího maďarštiny a je pro Vás obtížné se v různých nabídkách zorientovat? Nebo potřebujete soudního překladatele či tlumočníka z maďarštiny?

Obraťte se s důvěrou na nás. Pro každou zakázku pečlivě vybíráme ty nejvhodnější překladatele z široké databáze našich prověřených překladatelů z maďarštiny:

 • Všichni naši překladatelé z maďarštiny mají vysokoškolské vzdělání a odpovídající praxi.
 • Přijímáme jen ty nejlepší, v náročných testech uspěje v průměru jeden ze třiceti.
 • Kvalitu našich překladatelů z maďarštiny, korektorů a tlumočníků pravidelně vyhodnocujeme.
 • Každý překladatel maďarských textů má určité oborové zaměření, podle kterého mu danou zakázku svěřujeme, můžete si proto být jisti správností odborné terminologie.
 • V případě nejasností se naši překladatelé dotazují – daný problém konzultujeme s Vašimi nebo jinými odborníky, neboť nikdo neví všechno.

Pokud si potřebujete být jisti správností maďarského překladu nebo textu, zajistíme Vám jako korektora rodilého mluvčího, který text upraví.

Kontaktujte nás

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty:

tel.: +420 225 000 722
e-mail: info@presto.cz


Nebo nám odešlete rychlý dotaz pomocí formuláře níže.

required required required
required