Překlady angličtiny

Překlady z angličtiny a překlady do angličtiny

Potřebujete přesný překlad odborného textu do angličtiny či z angličtiny? Nebo byste chtěli přeložit do angličtiny své reklamní materiály či internetové stránky? Žádný problém, toto vše a ještě mnohem více pro Vás můžeme udělat právě my. Anglické překlady jsou jedny z nejžádanějších překladů a my jsme na tuto situaci připraveni. Naši překladatelé angličtiny jsou vám plně k dispozici. Žijeme překlady do angličtiny, a to již déle než 25 let.

Kromě překladů z angličtiny nebo překladů do angličtiny zajišťujeme komplexní překladatelské služby ve více než 40 dalších jazycích. Dlouhodobě s námi spolupracuje přes 4 000 prověřených překladatelů a rodilých mluvčích. Naším cílem je jediné – poskytovat Vám prvotřídní překlad angličtiny jak ve standardních, tak v expresních termínech.

 Překlady z češtiny do angličtiny a překlady z angličtiny do češtiny patří jednoznačně mezi naše nejžádanější – od roku 1990 jsme přeložili více než 3 miliony stran.“

Co nabízíme

Zaujala Vás naše nabídka?
Rychlá kalkulace již do 15 minut.
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás ohledně konzultace zdarma.

Jak překlady angličtiny probíhají

Objednávka online

Svou objednávku překladu z angličtiny do češtiny nebo překladu z češtiny do angličtiny či jiných jazykových mutací můžete zadat jednoduše online. Do 15 minut Vás bude kontaktovat náš tým pracovníků, aby si s Vámi ujasnil detaily překladu. Zejména nás bude zajímat, jaké jsou Vaše požadavky na styl překládaného textu či zda budou zapotřebí také grafické úpravy.

Kvalifikovaní překladatelé

U specifických překladů, jejichž zpracování je náročnější, ať již kvůli rozsahu, odborné terminologii, nebo formátu, si společně nejprve vypracujeme projektový plán. Ten může zahrnovat např.:

  • sestavení terminologického slovníčku, který zajistí jednotnost překladu odborných výrazů,
  • vytvoření stylistického manuálu,
  • zahrnutí jazykové korektury překladů, které mají být publikovány nebo jsou určeny k tisku.

Každý překlad je pouze tak dobrý, jak dobrý je jeho překladatel. To si dobře uvědomujeme, a proto si své překladatele zvlášť pečlivě vybíráme. Každý náš překladatel angličtiny splňuje velmi přísná kritéria kvality, přesnosti a rychlosti překladů. Navíc jsou všichni překladatelé v rámci našeho systému zlepšování kvality průběžně testováni, abychom Vám mohli garantovat špičkové služby.

Váš překlad z angličtiny nebo překlad do angličtiny vždy svěřujeme nejvhodnějším překladatelům podle jejich specializace a také zkušeností s předchozími zakázkami. Korektury textu u nás provádějí rodilí mluvčí anglického jazyka, kteří zajišťují nejen terminologickou, ale také gramatickou a stylistickou správnost překladu, a nemůže je tak nahradit žádný online překladač z/do angličtiny. U pravidelné spolupráce vytváříme tým překladatelů speciálně pro Vás (nebo Vaše klienty), který pak využíváme přednostně.

Systém řízení kvality

Kontrolu nad prvotřídním vyhotovením Vaší zakázky zajišťuje také projektový manažer, který ručí za to, že bude Váš překlad z angličtiny nebo do ní vypracován v souladu s našimi standardy kvality, a je Vám k dispozici po celou dobu její realizace.

Jak dlouho překlady z angličtiny a do angličtiny trvají

Překlady z angličtiny i do angličtiny dodáváme jak ve standardním, tak v expresním termínu do 24 hodin. Pokud potřebujete dokumenty přeložit z angličtiny v urgentních případech, pomůžeme Vám dokonce na počkání. Obecně závisí doba překladu na mnoha faktorech, zejména na odborné náročnosti textu, požadované jazykové kombinaci, výchozím a cílovém formátu atd.

Překlady angličtiny - Praha

Jako překladatelská agentura sídlíme v centru Prahy, působíme však po celé České republice. Díky online komunikaci si můžete objednat překlady z angličtiny či do angličtiny z kterékoliv části republiky a nemusíte kvůli tomu cestovat za námi do kanceláří v Praze. 

Dokumenty k překladu nám můžete zaslat e-mailem či poštou. Vyhotovený překlad Vám poté zašleme zpět.

Proč si objednat překlady angličtiny u nás

  • Jsme přední překladatelská agentura působící na českém trhu již od roku 1990, za tu dobu jsme přeložili mnoho různých dokumentů pro více než 20 000 spokojených klientů napříč odvětvími.
  • Poskytujeme špičkové překladatelské služby díky týmu zkušených specialistů a více než 4 000 prověřených překladatelů a rodilých mluvčích.
  • Nabízíme přes 40 jazykových mutací našich překladů, a to i v expresních termínech.
  • Máme bohaté zkušenosti i s náročnými zakázkami o velkých objemech a v netradičních formátech, stejně jako s úzce specializovanými překlady.
  • Vaše překlady z angličtiny a překlady do angličtiny můžeme zpracovat v libovolném formátu a samozřejmostí jsou u nás také grafické úpravy textu včetně profesionální služby DTP.
  • Využíváme nejmodernější překladatelské technologie a máme vlastní nahrávací studio.
  • Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001 a ISO 17100 a bezpečnosti informací ISO 27001.

Kontaktujte nás

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty:

tel.: +420 225 000 722
e-mail: info@presto.cz


Nebo nám odešlete rychlý dotaz pomocí formuláře níže.

required required required
required