O nás

Z historie firmy

Překladatelskou agenturu Presto jsme založili v roce 1990 v Praze, původně jako malý rodinný podnik. Během několika let se Presto zařadilo mezi přední překladatelské agentury v České republice a postupně se díky dlouhodobým kontraktům se zahraničními zákazníky zařadilo mezi významné překladatelské firmy ve střední Evropě.

Spektrum jazykových služeb

Překládáme do více než 40 cizích jazyků. Nezaměřujeme se pouze na překlady z/do angličtiny, němčiny, francouzštiny nebo španělštiny, žádané jsou i překlady z/do polštiny, slovenštiny, portugalštiny, čínštiny, japonštiny, arabštiny a mnoha dalších jazyků.

Kromě překladů a tlumočení zajišťujeme i komplexní sortiment dalších jazykových služeb:

  • lokalizaci webových stránek, softwaru, mobilních telefonů, atd.
  • korektury
  • DTP služby
  • jazykové kurzy pro firmy i veřejnost
  • audio a video služby ve vlastním studiu
  • tvorba titulků

Každý den vyřídíme více než 70 objednávek překladů a tlumočení a přeložíme přes 1 000 stran textů.

Naše kanceláře se nacházejí v centru Prahy, v ulici Na Příkopě 31, a jsou otevřeny každý pracovní den od 8.00 do 19.00, urgentní překlady zajišťujeme po dohodě i o víkendu.

Naši překladatelé

V oblasti překladů a tlumočení spolupracujeme s více než 4 000 externích překladatelů, korektorů a tlumočníků.

Naši překladatelé se specializují na rozličné obory, díky tomu jsou schopni přeložit širokou škálu textů od složitých právních a smluvních dokumentů přes reklamní a propagační materiály až po mnohasetstránkové odborné manuály a technickou dokumentaci.

Přímo v naší pražské pobočce působí 15 interních překladatelů a korektorů.

Kvalita a důvěrnost informací

Kvalita překladů je pro nás prioritou. Každý překlad prochází důslednou kontrolou kvality. Úroveň našich služeb a postupů je certifikována podle normy ISO 9001 a jsme rovněž držiteli certifikátu ISO 17100.

Velkou pozornost věnujeme důvěrnosti a ochraně informací. Náš systém ochrany informací proto splňuje standard ISO 27001 a je v pravidelných intervalech certifikován nezávislým auditorem.

Naši zákazníci

Za dobu existence naší firmy jsme poskytli služby více než 30 000 zákazníkům.

Mezi naše dlouholeté partnery patří celá řada českých a mezinárodních firem z oblasti průmyslu, obchodu a služeb, včetně klientů zahraničních.

Významné místo zaujímají mezi našimi zákazníky instituce EU. Na základě dlouhodobých kontraktů zajišťujeme překladatelské služby Evropskému parlamentu, Evropské komisi, Evropskému hospodářskému a sociálnímu výboru a Evropskému soudnímu dvoru.

Vážíme si každého zákazníka a snažíme se mu věnovat maximální péči. Budeme velmi rádi, když se mezi naše spokojené klienty zařadíte i Vy.

Kontaktujte nás

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty:

tel.: +420 225 000 722
e-mail: info@presto.cz


Nebo nám odešlete rychlý dotaz pomocí formuláře níže.

required required required
required