Překlady polštiny

Překlady z polštiny a překlady do polštiny

Potřebujete získat kvalitní a spolehlivé překlady z polštiny do češtiny? Nebo naopak chcete Vaše české materiály přeložit do polštiny? Rádi Vám s tím pomůžeme.

V naší překladatelské agentuře Presto zajišťujeme špičkové překlady nejen z polštiny do češtiny a z češtiny do polštiny, ale můžete si vybrat z více než 40 dalších jazykových mutací. Rádi Vám pomůžeme s překlady polštiny do/z jakéhokoliv jiného jazyka. Díky rozsáhlé databázi překladatelů a rodilých mluvčích poskytujeme překlady z širokého spektra oborů.

„S našimi překlady do polštiny si získáte srdce Poláků, tak jako všichni naši klienti, jimž jsme od roku 1990 přeložili více než 10 000 stran textů.“

Co nabízíme

Zaujala Vás naše nabídka?
Rychlá kalkulace již do 15 minut.
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás ohledně konzultace zdarma.

Jak překlady z polštiny a do polštiny probíhají

Překlady do polského jazyka nebo z něj si u nás můžete objednat jednoduše online. Do 15 minut se s Vámi spojíme, abychom si upřesnili detaily zadání a představili Vám cenovou nabídku.

Kromě standardních služeb Vám můžeme nabídnout např. vytvoření terminologického slovníčku, jazykové korektury, či grafické úpravy výchozích a finálních formátů.

Z naší databáze následně vybereme překladatele polštiny, kteří mají potřebnou oborovou specializaci a zkušenosti. Finální korekturou bude pověřen rodilý mluvčí polského jazyka, jenž zaručí stylistickou a terminologickou správnost překladu. Na celý proces dohlédne zkušený projektový manažer, který bude dbát na to, aby byly dodrženy požadavky na kvalitu, přesnost a rychlost překladu.

Jak dlouho překlady z polštiny a do polštiny trvají

Jeden překladatel denně přeloží v průměru 8 až 12 normostran z polštiny nebo do polštiny. Výsledná rychlost závisí především na jazykové mutaci a odborné náročnosti textů, ale roli mohou hrát i další služby, jako formátové úpravy a korektury textu.

Pokud spěcháte a potřebujete rychle přeložit dokumenty z polštiny nebo do polštiny, vyjdeme Vám maximálně vstříc. Kromě standardních termínů Vám můžeme nabídnout také expresní překlady do 24 hodin nebo dokonce na počkání. Pro překlady většího objemu nebo požadavku na dodání v kratších termínech pro Vás po dohodě sestavíme tým zkušených překladatelů polského jazyka, kteří budou na překladu pracovat společně tak, aby byl dodán včas

Naši překladatelé polštiny

Ať už potřebujete překlad obchodních dokumentů do/z polštiny, úřední překlad polštiny nebo polský překlad webu, vždy Vám vybereme nejvhodnějšího překladatele, který se specializuje na danou oblast. V naší agentuře věnujeme velkou pozornost výběru zkušených překladatelů a na kvalitu překladů do polštiny i z polštiny pečlivě dohlížíme.

Všichni naši překladatelé polštiny mají odpovídající vzdělání, dlouholetou aktivní praxi a prošli důkladným výběrovým řízením. Jazykové korektury polštiny zajišťují rodilí mluvčí, kteří se postarají o gramatickou a stylistickou vytříbenost výsledného textu.

Proč si objednat překlady polštiny u nás

  • Jsme přední překladatelská agentura působící na českém trhu již od roku 1990, za tu dobu jsme přeložili mnoho různých dokumentů pro více než 20 000 spokojených klientů napříč odvětvími.
  • Poskytujeme špičkové překladatelské služby díky týmu zkušených specialistů a více než 4 000 prověřených překladatelů a rodilých mluvčích.
  • Nabízíme přes 40 jazykových mutací našich překladů, a to i v expresních termínech.
  • Máme bohaté zkušenosti i s náročnými zakázkami o velkých objemech a v netradičních formátech, stejně jako s úzce specializovanými překlady.
  • Vaše překlady z polštiny i překlady do polštiny můžeme zpracovat v libovolném formátu a samozřejmostí jsou u nás také grafické úpravy textu včetně profesionální služby DTP.
  • Využíváme nejmodernější překladatelské technologie a máme vlastní nahrávací studio.
  • Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001 a ISO 17100 a bezpečnosti informací ISO 27001.

Kontaktujte nás

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty:

tel.: +420 225 000 722
e-mail: info@presto.cz


Nebo nám odešlete rychlý dotaz pomocí formuláře níže.

required required required
required