Překlady slovenštiny

Překlady ze slovenštiny a překlady do slovenštiny

Víte, co je to korytnačka? Nebo šarkán? I přesto, že je slovenština češtině velmi blízká, překlad ze slovenštiny do češtiny nebo naopak překlad z češtiny do slovenštiny může být občas oříšek. My Vám však rádi pomůžeme.

Překlady ze slovenštiny a do ní zaujímají mezi našimi službami specifické postavení. Již několik let dodáváme překlady do slovenštiny Evropskému parlamentu, proto máme přímo u nás ve firmě tým slovenských překladatelů a korektorů. Kromě toho provozujeme i naši pobočku v Bratislavě.

Překlady do slovenštiny se někdy mohou hemžit bohemismy, ne však ty naše, od roku 1990 jsme našim klientům přeložili více než 50 000 stran textů.“

Co nabízíme

Zaujala Vás naše nabídka?
Rychlá kalkulace již do 15 minut.
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás ohledně konzultace zdarma.

Jak překlady ze slovenštiny a do slovenštiny probíhají

Svůj překlad ze slovenštiny nebo překlad do slovenštiny si můžete objednat během několika minut online. Do 15 minut Vás budeme kontaktovat a obdržíte naši cenovou kalkulaci. Kromě standardních překladatelských služeb Vám můžeme nabídnout také předtiskovou korekturu v případě publikování textu nebo grafické úpravy finálních dokumentů.

Z naší databáze více než 4 000 překladatelů vybereme nejvhodnější překladatele a rodilé mluvčí slovenského jazyka, kteří mají požadovanou oborovou specializaci a zkušenosti s podobnými překlady. U pravidelné spolupráce vytváříme tým překladatelů speciálně pro Vás (nebo Vaše klienty), který pak využíváme přednostně.

Po celou dobu jsou Vám k dispozici naši specialisté, kteří zodpovědí jakékoli Vaše otázky.

Jak dlouho překlady ze slovenštiny a do slovenštiny trvají

Jeden překladatel ze slovenštiny přeloží v průměru asi 8‒12 stránek denně, proto někdy pracuje na zakázce celý tým překladatelů a rodilých mluvčích, abychom splnili Vaše časové požadavky.

Nabízíme také expresní překlad ze slovenštiny nebo do slovenštiny do 24 hodin, v urgentních případech dokonce na počkání.

Proč si objednat překlady ze slovenštiny a do slovenštiny u nás

  • Jsme přední překladatelská agentura působící na českém trhu již od roku 1990, za tu dobu jsme přeložili mnoho různých dokumentů pro více než 20 000 spokojených klientů napříč odvětvími.
  • Poskytujeme špičkové překladatelské služby díky týmu zkušených specialistů a více než 4 000 prověřených překladatelů a rodilých mluvčích.
  • Nabízíme přes 40 jazykových mutací našich překladů, a to i v expresních termínech.
  • Máme bohaté zkušenosti i s náročnými zakázkami o velkých objemech a v netradičních formátech, stejně jako s úzce specializovanými překlady.
  • Vaše překlady ze slovenštiny i překlady do slovenštiny můžeme zpracovat v libovolném formátu a samozřejmostí jsou u nás také grafické úpravy textu včetně profesionální služby DTP.
  • Využíváme nejmodernější překladatelské technologie a máme vlastní nahrávací studio.
  • Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001 a ISO 17100 a bezpečnosti informací ISO 27001.

Kontaktujte nás

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty:

tel.: +420 225 000 722
e-mail: info@presto.cz


Nebo nám odešlete rychlý dotaz pomocí formuláře níže.

required required required
required