Překlady dánštiny

Překlady z dánštiny a překlady do dánštiny

Potřebujete přeložit text obchodní nabídky do dánštiny? Nebo musíte zajistit překlad právních, obchodních či technických dokumentů z dánštiny? U nás jste na správné adrese.

Na překladatelském trhu působíme již přes 25 let a poskytujeme velmi spolehlivé služby. Nabízíme nejen překlady do dánštiny a z ní, ale na výběr máte z více než 40 jazykových mutací. Spolupracujeme pouze s nejlepšími překladateli a jazykové korektury u nás zajišťují rodilí mluvčí.

Co nabízíme

Zaujala Vás naše nabídka?
Rychlá kalkulace již do 15 minut.
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás ohledně konzultace zdarma.

Jak překlady z dánštiny a do dánštiny probíhají

Poptávku překladu z dánštiny nebo naopak překladu do dánštiny můžete zadat online. Do 15 minut Vás budeme kontaktovat a zašleme Vám naši cenovou nabídku. Nebo nám jednoduše zavolejte.

Kromě překladů a tlumočení nabízíme také doplňkové služby ‒ jazykové a srovnávací korektury dánštiny, korektury před tiskem (tzv. předtiskové korektury), stylistické úpravy textu či úpravy grafiky a formátu překládaných dokumentů.

Po odsouhlasení nabídky vybereme nejvhodnější překladatele podle oborového zaměření překladu. Díky tomu u nás máte jistotu přesného překladu odborné terminologie.

Překlad Vám doručíme v požadované lhůtě (zpravidla e-mailem). Smluvený termín vždy dodržíme.

Jak dlouho překlady z dánštiny a do dánštiny trvají

Rychlost překladu se odvíjí od obtížnosti překládaného textu a zvolené jazykové kombinace. V průměru přeloží jeden překladatel 8‒12 normostran denně, ale u překladů do dánštiny může být toto číslo nižší kvůli vyšší náročnosti překladu.

Spěcháte-li, můžeme Vám zajistit překlad do dánštiny nebo překlad z dánštiny také v expresním termínu.

Proč s námi

  • Jsme přední překladatelská agentura působící na českém trhu již od roku 1990, za tu dobu jsme přeložili mnoho různých dokumentů pro více než 20 000 spokojených klientů napříč odvětvími.
  • Poskytujeme špičkové překladatelské služby díky týmu zkušených specialistů a více než 4 000 prověřených překladatelů a rodilých mluvčích.
  • Nabízíme přes 40 jazykových mutací našich překladů, a to i v expresních termínech.
  • Máme bohaté zkušenosti i s náročnými zakázkami o velkých objemech a v netradičních formátech, stejně jako s úzce specializovanými překlady.
  • Vaše překlady z dánštiny i překlady do dánštiny můžeme zpracovat v libovolném formátu a samozřejmostí jsou u nás také grafické úpravy textu včetně profesionální služby DTP.
  • Využíváme nejmodernější překladatelské technologie a máme vlastní nahrávací studio.
  • Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001 a ISO 17100 a bezpečnosti informací ISO 27001.

Naši překladatelé dánštiny

Hledáte někoho kvalitního a zkušeného na překlad dánských textů či rodilého mluvčího dánštiny? Nebo potřebujete soudního překladatele či tlumočníka z dánštiny nebo do ní? Už nemusíte. Rádi Vám takový překlad necháme vyhotovit našimi prověřenými překladateli z dánštiny.

Výběru každého překladatele věnujeme velkou pozornost a na kvalitu překladů z dánského jazyka i do něj pečlivě dohlížíme. Všichni naši překladatelé z dánštiny mají odpovídající vzdělání a praxi.

Pokud si potřebujete být jisti správností dánského překladu nebo textu, zajistíme Vám jako korektora rodilého mluvčího, který text upraví. 

Kontaktujte nás

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty:

tel.: +420 225 000 722
e-mail: info@presto.cz


Nebo nám odešlete rychlý dotaz pomocí formuláře níže.

required required required
required