Překlady thajštiny

Překlady z thajštiny a překlady do thajštiny

Potřebujete soudně ověřený překlad úředních dokumentů z thajštiny? Nebo byste chtěli přeložit právní, obchodní či propagační texty do thajštiny? Rádi Vám tyto překlady zařídíme.

Již déle než 25 let se zabýváme překlady a jazykovými službami. Nabízíme nejen překlady do thajštiny a z ní, ale na výběr máte z více než 40 dalších jazyků. Spolupracujeme pouze s ověřenými a zkušenými překladateli. Jazykové korektury u nás provádějí rodilí mluvčí.

Co nabízíme

 • Překlady běžných textů z thajštiny nebo do ní
 • Překlady smluv a právních dokumentů
 • Překlady obchodních dokumentů, ekonomických textů a finančních výkazů
 • Soudní (soudně ověřené) překlady – možno i včetně superlegalizace
 • Technické překlady manuálů, návodů a specifikací
 • Překlady medicínských textů, lékařských zpráv a dokumentace k lékařským přístrojům
 • Překlady webových stránek, marketingových a reklamních textů
 • Tlumočení při obchodních a technických jednáních
Zaujala Vás naše nabídka?
Rychlá kalkulace již do 15 minut.
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás ohledně konzultace zdarma.

Jak překlady z thajštiny a do thajštiny probíhají

Poptávku překladu z thajštiny nebo naopak překladu do thajštiny můžete zadat online. Do 15 minut Vás budeme kontaktovat a zašleme Vám naši cenovou nabídku. Nebo nám jednoduše zavolejte.

Kromě překladů a tlumočení nabízíme také doplňkové služby ‒ jazykové a srovnávací korektury thajštiny, korektury před tiskem (tzv. předtiskové korektury), stylistické úpravy textu či úpravy grafiky a formátu překládaných dokumentů.

Po odsouhlasení nabídky vybereme nejvhodnější překladatele podle oborového zaměření překladu. Díky tomu u nás máte jistotu přesného překladu odborné terminologie.

Překlad Vám doručíme v požadované lhůtě (zpravidla e-mailem). Smluvený termín vždy dodržíme.

Jak dlouho překlady z thajštiny a do thajštiny trvají

Rychlost překladu se odvíjí od obtížnosti překládaného textu a zvolené jazykové kombinace. V průměru přeloží jeden překladatel 8‒12 normostran denně, ale u překladů do thajského jazyka může být toto číslo nižší kvůli vyšší náročnosti překladu.

Spěcháte-li, můžeme Vám zajistit překlad do thajštiny nebo z thajštiny také v expresním termínu.

Proč s námi

 • Jsme přední překladatelská agentura působící na českém trhu již od roku 1990, za tu dobu jsme přeložili mnoho různých dokumentů pro více než 20 000 spokojených klientů napříč odvětvími.
 • Poskytujeme špičkové překladatelské služby díky týmu zkušených specialistů a více než 4 000 prověřených překladatelů a rodilých mluvčích.
 • Nabízíme přes 40 jazykových mutací našich překladů, a to i v expresních termínech.
 • Máme bohaté zkušenosti i s náročnými zakázkami o velkých objemech a v netradičních formátech, stejně jako s úzce specializovanými překlady.
 • Vaše překlady z thajštiny i překlady do thajštiny můžeme zpracovat v libovolném formátu a samozřejmostí jsou u nás také grafické úpravy textu včetně profesionální služby DTP.
 • Využíváme nejmodernější překladatelské technologie a máme vlastní nahrávací studio.
 • Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001 a ISO 17100 a bezpečnosti informací ISO 27001.

Naši překladatelé thajštiny

Hledáte někoho kvalitního a zkušeného na překlad thajských textů či rodilého mluvčího thajštiny? Nebo potřebujete soudního překladatele či tlumočníka z thajštiny nebo do ní? Už nemusíte. Rádi Vám takový překlad necháme vyhotovit našimi prověřenými překladateli z thajštiny.

Výběru každého překladatele věnujeme velkou pozornost a na kvalitu překladů z thajštiny i do ní pečlivě dohlížíme. Všichni naši překladatelé z thajštiny mají odpovídající vzdělání a praxi.

Pokud si potřebujete být jisti správností thajského překladu nebo textu, zajistíme Vám jako korektora rodilého mluvčího, který text upraví. 

Kontaktujte nás

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty:

tel.: +420 225 000 722
e-mail: info@presto.cz


Nebo nám odešlete rychlý dotaz pomocí formuláře níže.

required required required
required