Překlady řečtiny

Překlady z řečtiny a překlady do řečtiny

Chcete porozumět textům v řečtině? Nebo potřebujete překlad z češtiny do řečtiny? Rádi Vám pomůžeme.

Nabízíme překlady obecných i odborných textů do řečtiny i z ní, zajišťujeme také překlady velkého rozsahu nebo expresní překlady ze širokého spektra oborů.

Co nabízíme

Zaujala Vás naše nabídka?
Rychlá kalkulace již do 15 minut.
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás ohledně konzultace zdarma.

Jak překlady z řečtiny a do řečtiny probíhají

Svou poptávku překladu z řečtiny nebo překladu do řečtiny můžete zadat jednoduše online. Obratem Vám zašleme cenovou kalkulaci, která bude zohledňovat rozsah překládaného textu, odbornou náročnost, výchozí a požadovaný finální formát překladu a také termín, do kdy má být překlad hotov.

Váš překlad svěříme překladatelům z řečtiny, kteří se specializují na daný obor a mají zkušenosti s tímto typem překladů. Korekturu provedou rodilí mluvčí, kteří zajistí, že budou překlady stylisticky správné a bez gramatických či pravopisných chyb.

Jak dlouho překlady z řečtiny a do řečtiny trvají

V průměru dokáže jeden překladatel přeložit asi 8‒12 normostran za den. Abychom mohli splnit Vaše časové požadavky, pracuje někdy po dohodě s Vámi na zakázce celý tým překladatelů a korektorů.

Pokud opravdu spěcháte, zajišťujeme překlady do řečtiny nebo z ní také v expresním termínu do 24 hodin.

Proč s námi

  • Jsme přední překladatelská agentura působící na českém trhu již od roku 1990, za tu dobu jsme přeložili mnoho různých dokumentů pro více než 20 000 spokojených klientů napříč odvětvími.
  • Poskytujeme špičkové překladatelské služby díky týmu zkušených specialistů a více než 4 000 prověřených překladatelů a rodilých mluvčích.
  • Nabízíme přes 40 jazykových mutací našich překladů, a to i v expresních termínech.
  • Máme bohaté zkušenosti i s náročnými zakázkami o velkých objemech a v netradičních formátech, stejně jako s úzce specializovanými překlady.
  • Vaše překlady z řečtiny i překlady do řečtiny můžeme zpracovat v libovolném formátu a samozřejmostí jsou u nás také grafické úpravy textu včetně profesionální služby DTP.
  • Využíváme nejmodernější překladatelské technologie a máme vlastní nahrávací studio.
  • Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001 a ISO 17100 a bezpečnosti informací ISO 27001.

Naši překladatelé řečtiny

Hledáte někoho kvalitního a zkušeného na překlad řeckých textů či rodilého mluvčího řečtiny? Nebo potřebujete soudního překladatele či tlumočníka z řeckého jazyka nebo do něj? Už nemusíte. Rádi Vám takový překlad necháme vyhotovit našimi prověřenými překladateli z řečtiny.

Výběru každého překladatele věnujeme velkou pozornost a na kvalitu překladů z řečtiny i do ní pečlivě dohlížíme. Všichni naši překladatelé z řečtiny mají odpovídající vzdělání a praxi. Při výběru nejvhodnějšího překladatele nebo tlumočníka pro danou zakázku zohledňujeme jejich oborové zaměření a dosavadní zkušenosti.

Pokud si potřebujete být jisti správností řeckého překladu nebo textu, zajistíme Vám jako korektora rodilého mluvčího, který text upraví. 

Kontaktujte nás

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty:

tel.: +420 225 000 722
e-mail: info@presto.cz


Nebo nám odešlete rychlý dotaz pomocí formuláře níže.

required required required
required