Překlady hebrejštiny

Překlady z hebrejštiny a překlady do hebrejštiny

Musíte zajistit soudně ověřený překlad do hebrejštiny? Nebo potřebujete překlad právních, obchodních či technických dokumentů z hebrejštiny? Rádi Vám pomůžeme.

Již více než 25 let poskytujeme spolehlivé služby v oblasti překladů. Nabízíme nejen překlady do hebrejštiny a z ní, ale na výběr máte z více než 40 dalších jazykových mutací. Spolupracujeme pouze s ověřenými a kvalitními překladateli a jazykové korektury u nás zajišťují rodilí mluvčí.

Co nabízíme

 • Překlady běžných textů z hebrejštiny nebo do ní
 • Překlady smluv a právních dokumentů
 • Překlady obchodních dokumentů, ekonomických textů a finančních výkazů
 • Soudní (soudně ověřené) překlady – možno i včetně superlegalizace
 • Technické překlady manuálů, návodů a specifikací
 • Překlady medicínských textů, lékařských zpráv a dokumentace k lékařským přístrojům
 • Překlady webových stránek, marketingových a reklamních textů
 • Tlumočení při obchodních a technických jednáních
Zaujala Vás naše nabídka?
Rychlá kalkulace již do 15 minut.
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás ohledně konzultace zdarma.

Jak překlady z hebrejštiny a do hebrejštiny probíhají

Překlad z hebrejštiny nebo naopak překlad do hebrejštiny si můžete objednat online. Do 15 minut Vás budeme kontaktovat. Kromě překladů poskytujeme také doplňkové služby, jako jsou například předtiskové korektury, které doporučujeme před publikováním textu, nebo úpravy grafiky a formátu překládaných dokumentů.

Na základě Vaší objednávky následně vybereme překladatele z hebrejštiny, kteří se specializují na daný obor, a mohou proto zaručit přesný překlad odborné terminologie. V případě potřeby vytváříme také terminologické slovníčky a stylistické manuály, a to zejména u rozsáhlejších překladů.

Jak dlouho překlady z hebrejštiny a do hebrejštiny trvají

V průměru lze přeložit 8‒12 normostran denně, pokud na překladu pracuje pouze jeden překladatel. Rychlost každého překladu je však výrazně ovlivněna odbornou náročností textu a požadovanou jazykovou kombinací.

Překlad do hebrejštiny nebo překlad z hebrejštiny do češtiny či do jiných standardních jazyků Vám můžeme zajistit také v expresním termínu do 24 hodin.

Proč s námi

 • Jsme přední překladatelská agentura působící na českém trhu již od roku 1990, za tu dobu jsme přeložili mnoho různých dokumentů pro více než 20 000 spokojených klientů napříč odvětvími.
 • Poskytujeme špičkové překladatelské služby díky týmu zkušených specialistů a více než 4 000 prověřených překladatelů a rodilých mluvčích.
 • Nabízíme přes 40 jazykových mutací našich překladů, a to i v expresních termínech.
 • Máme bohaté zkušenosti i s náročnými zakázkami o velkých objemech a v netradičních formátech, stejně jako s úzce specializovanými překlady.
 • Vaše překlady z hebrejštiny i překlady do hebrejštiny můžeme zpracovat v libovolném formátu a samozřejmostí jsou u nás také grafické úpravy textu včetně profesionální služby DTP.
 • Využíváme nejmodernější překladatelské technologie a máme vlastní nahrávací studio.
 • Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001 a ISO 17100 a bezpečnosti informací ISO 27001.

Naši překladatelé hebrejštiny

Hledáte někoho kvalitního a zkušeného na překlad hebrejských textů či rodilého mluvčího hebrejštiny? Nebo potřebujete soudního překladatele či tlumočníka z hebrejského jazyka nebo do něj? Už nemusíte. Rádi Vám takový překlad necháme vyhotovit našimi prověřenými překladateli z hebrejštiny.

Výběru každého překladatele věnujeme velkou pozornost a na kvalitu překladů z hebrejštiny i do ní pečlivě dohlížíme. Všichni naši překladatelé z hebrejštiny mají odpovídající vzdělání a praxi.

Pokud si potřebujete být jisti správností hebrejského překladu nebo textu, zajistíme Vám jako korektora rodilého mluvčího, který text upraví.

Kontaktujte nás

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty:

tel.: +420 225 000 722
e-mail: info@presto.cz


Nebo nám odešlete rychlý dotaz pomocí formuláře níže.

required required required
required