Překlady hebrejštiny

Překlady z hebrejštiny a překlady do hebrejštiny

Potřebujete zajistit soudně ověřený překlad do hebrejštiny? Nebo sháníte překlad právních, obchodních či technických dokumentů z hebrejštiny? Rádi Vám s tím pomůžeme.

Profesionální a spolehlivé překladatelské služby poskytujeme už více než 25 let. Nabízíme překlady nejen z češtiny do hebrejštiny a obráceně. Na výběr u nás máte z více než 40 dalších jazykových mutací. Spolupracujeme pouze s ověřenými a zkušenými překladateli a jazykové korektury u nás zajišťují rodilí mluvčí.

Co nabízíme

Zaujala Vás naše nabídka?
Rychlá kalkulace již do 15 minut.
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás ohledně konzultace zdarma.

Hebrejština a překlad

Hebrejština je nejrozvinutějším semitským jazykem, který se mnoha jazykovými jevy podobá arabštině. Hovoří jím hlavně obyvatelé Izraele a také země židovské diaspory. Zapisuje se hebrejským písmem, které se píše zprava doleva a vzhledem k charakteru znaků může text působit, že je vzhůru nohama.

Při překladu z hebrejštiny nebo obráceně ve většině případů tedy dochází k tomu, že se zcela změní výsledné formátování textu. Pokud chcete překlady použít k veřejné publikaci nebo další distribuci, doporučujeme Vám také využít předtiskovou korekturu, která je určena k úpravě typografických aspektů textu.

Jak překlady z hebrejštiny a do hebrejštiny probíhají

Překlad z hebrejštiny nebo naopak překlad do hebrejštiny si můžete objednat online. Do 15 minut Vás budeme kontaktovat. Kromě překladů poskytujeme také doplňkové služby, jako jsou například předtiskové korektury, které doporučujeme před publikováním textu, nebo úpravy grafiky a formátu překládaných dokumentů.

Po potvrzení objednávky následně vybereme nejvhodnějšího překladatele hebrejštiny, který se specializuje na daný obor, a může Vám zaručit přesný překlad odborné terminologie.

V případě potřeby vytváříme také terminologické slovníčky, stylistické manuály, a jazykové korektury. U specifických překladů, jejichž zpracování je náročnější, například kvůli rozsahu, formátu nebo terminologii, ve spolupráci s Vámi vypracujeme projektový plán, který může zahrnovat zmíněné služby.

Jak dlouho překlady z hebrejštiny a do hebrejštiny trvají

V průměru lze přeložit 8‒12 normostran denně, pokud na překladu pracuje pouze jeden překladatel. Rychlost každého překladu však závisí na odborné náročnosti textu a na požadované jazykové kombinaci. Navíc u tak specifického jazyka, jako je hebrejština, nemusí překlad probíhat stejnou rychlostí jako jiné jazyky.

Překlad z češtiny do hebrejštiny nebo z hebrejštiny do češtiny či do jiných standardních jazyků Vám můžeme zajistit také expresním termínu do 24 hodin. Na překladu díky využití překladatelské technologie CAT, která nám pomáhá zajistit terminologickou jednotnost, může pracovat i několik překladatelů najednou.

Naši překladatelé hebrejštiny

Pokud hledáte kvalitního a zkušeného lingvistu na překlad hebrejských textů či rodilého mluvčího hebrejštiny nebo potřebujete soudního překladatele či tlumočníka z hebrejského jazyka či do něj, jste u nás správně. Rádi Vám takový překlad necháme vyhotovit našimi prověřenými překladateli hebrejštiny.

Výběru každého překladatele věnujeme velkou pozornost a na kvalitu překladů z hebrejštiny i do ní pečlivě dohlížíme. Všichni naši překladatelé hebrejštiny mají odpovídající vzdělání a praxi.

Pokud si potřebujete být jisti správností hebrejského překladu například kvůli další distribuci, rádi Vám zajistíme korekturu rodilým mluvčím, který výsledný text upraví, aby působil jako originál.

Proč si objednat překlady hebrejštiny u nás

  • Jsme přední překladatelská agentura působící na českém trhu již od roku 1990, za tu dobu jsme přeložili mnoho různých dokumentů pro více než 20 000 spokojených klientů napříč odvětvími.
  • Poskytujeme špičkové překladatelské služby díky týmu zkušených specialistů a více než 4 000 prověřených překladatelů a rodilých mluvčích.
  • Nabízíme přes 40 jazykových mutací našich překladů, a to i v expresních termínech.
  • Máme bohaté zkušenosti i s náročnými zakázkami o velkých objemech a v netradičních formátech, stejně jako s úzce specializovanými překlady.
  • Vaše překlady z hebrejštiny i překlady do hebrejštiny můžeme zpracovat v libovolném formátu a samozřejmostí jsou u nás také grafické úpravy textu včetně profesionální služby DTP.
  • Využíváme nejmodernější překladatelské technologie a máme vlastní nahrávací studio.
  • Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001ISO 17100 a bezpečnosti informací ISO 27001.

Kontaktujte nás

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty:

tel.: +420 225 000 722
e-mail: info@presto.cz


Nebo nám odešlete rychlý dotaz pomocí formuláře níže.

required required required
required