Překlady albánštiny

Překlady z albánštiny a překlady do albánštiny

Chcete přeložit Vaše technické specifikace pro albánský trh? Nebo potřebujete překlad licenční smlouvy z albánštiny? Můžete se na nás s důvěrou obrátit.

Již déle než 25 let poskytujeme profesionální překladatelské služby nejen v kombinaci albánština-čeština. Překládáme texty z nejrůznějších oborů a z více než 40 dalších jazyků. Na obchodní jednání Vám zajistíme spolehlivé tlumočníky.

Co nabízíme

Zaujala Vás naše nabídka?
Rychlá kalkulace již do 15 minut.
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás ohledně konzultace zdarma.

Jak překlady z albánštiny a do albánštiny probíhají

Poptávku překladu z albánštiny nebo naopak překladu do albánštiny můžete zadat online. Do 15 minut Vás budeme kontaktovat a zašleme Vám naši cenovou nabídku. Nebo nám jednoduše zavolejte.

Kromě překladů a tlumočení nabízíme také doplňkové služby ‒ jazykové a srovnávací korektury albánštiny, korektury před tiskem (tzv. předtiskové korektury), stylistické úpravy textu či úpravy grafiky a formátu překládaných dokumentů.

Po odsouhlasení nabídky vybereme nejvhodnější překladatele podle oborového zaměření překladu. Díky tomu máte u nás jistotu přesného překladu odborné terminologie.

Překlad Vám doručíme v požadované lhůtě (zpravidla e-mailem). Smluvený termín vždy dodržíme.

Jak dlouho překlady z albánštiny a do albánštiny trvají

Rychlost překladu se odvíjí od obtížnosti překládaného textu a zvolené jazykové kombinace. V průměru přeloží jeden překladatel 8‒12 normostran denně, ale u překladů do albánštiny může být toto číslo nižší kvůli vyšší náročnosti překladu.

Spěcháte-li, můžeme Vám zajistit překlad do albánštiny nebo překlad z albánštiny také v expresním termínu.

Proč s námi

  • Jsme přední překladatelská agentura působící na českém trhu již od roku 1990, za tu dobu jsme přeložili mnoho různých dokumentů pro více než 20 000 spokojených klientů napříč odvětvími.
  • Poskytujeme špičkové překladatelské služby díky týmu zkušených specialistů a více než 4 000 prověřených překladatelů a rodilých mluvčích.
  • Nabízíme přes 40 jazykových mutací našich překladů, a to i v expresních termínech.
  • Máme bohaté zkušenosti i s náročnými zakázkami o velkých objemech a v netradičních formátech, stejně jako s úzce specializovanými překlady.
  • Vaše překlady z albánštiny i překlady do albánštiny můžeme zpracovat v libovolném formátu a samozřejmostí jsou u nás také grafické úpravy textu včetně profesionální služby DTP.
  • Využíváme nejmodernější překladatelské technologie a máme vlastní nahrávací studio.
  • Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001 a ISO 17100 a bezpečnosti informací ISO 27001.

Naši překladatelé albánštiny

Hledáte někoho kvalitního a zkušeného na překlad albánských textů či rodilého mluvčího albánštiny? Nebo potřebujete soudního překladatele či tlumočníka z albánštiny nebo do ní? Už nemusíte. Rádi Vám takový překlad necháme vyhotovit našimi prověřenými překladateli z albánštiny.

Výběru každého překladatele věnujeme velkou pozornost a na kvalitu překladů z albánštiny i do ní pečlivě dohlížíme. Všichni naši překladatelé z albánského jazyka mají odpovídající vzdělání a praxi.

Pokud si potřebujete být jisti správností albánského překladu nebo textu, zajistíme Vám jako korektora rodilého mluvčího, který text upraví. 

Kontaktujte nás

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty:

tel.: +420 225 000 722
e-mail: info@presto.cz


Nebo nám odešlete rychlý dotaz pomocí formuláře níže.

required required required
required