Aktuálně v souvislosti s koronavirem: Presto nadále poskytuje služby svým klientům. Není možné osobní předávání dokumentů. Více informací

Překlad www stránek

Překládání webových stránek je mírně složitější než překládání běžných dokumentů. Www stránky mohou být napsány v různých formátech (např. html, asp, php, xml) a záleží na klientovi, v jakém formátu stránky dodá. Překladatel má oproti běžnému překladu stíženou situaci, protože se v textu hůře orientuje, není jasná struktura textu a text se často ztrácí v záplavě kódů. Překlad probíhá ve speciálním editoru a překladatel musí mít základní znalosti z oblasti tvorby webových stránek.

Při překladu webu je také důležité myslet na jeho lokalizaci. Je totiž třeba webové stránky nejenom dobře jazykově přeložit, ale také je přizpůsobit kultuře a zvykům dané země. Je možné, že stránky budou dobře jazykově přeložené, ale návštěvníci se na nich i přesto budou špatně orientovat a budou je opouštět.

Pokud potřebujete provést překlad či lokalizaci www stránek, můžete se podívat na naši nabídku a na proces, jakým u nás překlad i lokalizace probíhá.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit? Kontaktujte naše specialisty. Rádi Vám pomohou.

Potřebujete zajistit překlady? Zašlete nám nezávaznou kalkulaci a my se Vám do 15 minut ozveme.

tel.: +420 225 000 722
e-mail: info@presto.cz


Nebo nám odešlete rychlý dotaz pomocí formuláře níže.

required required required
required