Překlady srbštiny

Překlady ze srbštiny a překlady do srbštiny

Potřebujete soudně ověřený překlad ze srbštiny? Nebo byste rádi přeložili Vaše obchodní materiály do srbštiny? Ať už se jedná o překlad obecných, nebo odborných dokumentů, rádi Vám pomůžeme.

Již déle než 25 let poskytujeme profesionální služby v oblasti překladů. Nabízíme nejen překlady do srbštiny a z ní, ale na výběr máte z více než 40 dalších jazyků. Spolupracujeme s ověřenými překladateli a tlumočníky a jazykové korektury u nás zajišťují přímo rodilí mluvčí.

Co nabízíme

Zaujala Vás naše nabídka?
Rychlá kalkulace již do 15 minut.
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás ohledně konzultace zdarma.

Jak překlady ze srbštiny a do srbštiny probíhají

Poptávku překladu ze srbštiny nebo naopak překladu do srbštiny můžete zadat online. Do 15 minut Vás budeme kontaktovat a zašleme Vám naši cenovou nabídku. Nebo nám jednoduše zavolejte.

Kromě překladů a tlumočení nabízíme také doplňkové služby ‒ jazykové a srovnávací korektury srbštiny, korektury před tiskem (tzv. předtiskové korektury), stylistické úpravy textu či úpravy grafiky a formátu překládaných dokumentů.

Po odsouhlasení nabídky vybereme nejvhodnější překladatele podle oborového zaměření překladu. Díky tomu u nás máte jistotu přesného překladu odborné terminologie.

Překlad Vám doručíme v požadované lhůtě (zpravidla e-mailem). Smluvený termín vždy dodržíme.

Jak dlouho překlady ze srbštiny a do srbštiny trvají

Rychlost překladu se odvíjí od obtížnosti překládaného textu a zvolené jazykové kombinace. V průměru přeloží jeden překladatel 8‒12 normostran denně, ale u překladů do srbského jazyka může být toto číslo nižší kvůli vyšší náročnosti překladu.

Spěcháte-li, můžeme Vám zajistit překlad do srbštiny nebo překlad ze srbštiny také v expresním termínu.

Proč s námi

  • Jsme přední překladatelská agentura působící na českém trhu již od roku 1990, za tu dobu jsme přeložili mnoho různých dokumentů pro více než 20 000 spokojených klientů napříč odvětvími.
  • Poskytujeme špičkové překladatelské služby díky týmu zkušených specialistů a více než 4 000 prověřených překladatelů a rodilých mluvčích.
  • Nabízíme přes 40 jazykových mutací našich překladů, a to i v expresních termínech.
  • Máme bohaté zkušenosti i s náročnými zakázkami o velkých objemech a v netradičních formátech, stejně jako s úzce specializovanými překlady.
  • Vaše překlady ze srbštiny i překlady do srbštiny můžeme zpracovat v libovolném formátu a samozřejmostí jsou u nás také grafické úpravy textu včetně profesionální služby DTP.
  • Využíváme nejmodernější překladatelské technologie a máme vlastní nahrávací studio.
  • Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001 a ISO 17100 a bezpečnosti informací ISO 27001.

Naši překladatelé srbštiny

Hledáte někoho kvalitního a zkušeného na překlad srbských textů či rodilého mluvčího srbštiny? Nebo potřebujete soudního překladatele či tlumočníka ze srbštiny nebo do ní? Už nemusíte. Rádi Vám takový překlad necháme vyhotovit našimi prověřenými překladateli ze srbštiny.

Výběru každého překladatele věnujeme velkou pozornost a na kvalitu překladů ze srbštiny i do ní pečlivě dohlížíme. Všichni naši překladatelé ze srbštiny mají odpovídající vzdělání a praxi. Při výběru nejvhodnějšího překladatele nebo tlumočníka pro danou zakázku zohledňujeme jejich oborové zaměření a dosavadní zkušenosti.

Pokud si potřebujete být jisti správností srbského překladu nebo textu, zajistíme Vám jako korektora rodilého mluvčího, který text upraví. 

Kontaktujte nás

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty:

tel.: +420 225 000 722
e-mail: info@presto.cz


Nebo nám odešlete rychlý dotaz pomocí formuláře níže.

required required required
required