Překlady norštiny

Překlady z norštiny a překlady do norštiny

Obchodujete s norskými partnery a hodily by se Vám překlady do norštiny? Nebo potřebujete soudně ověřený překlad dokumentů z norštiny? Rádi Vám vše zařídíme.

Již déle než 25 let poskytujeme prvotřídní služby v oblasti překladů. Nabízíme nejen překlady do norštinypřeklady z norštiny, ale i kombinace dalších více než 40 jazyků. Spolupracujeme pouze s ověřenými a kvalitními překladateli a jazykové korektury u nás zajišťují rodilí mluvčí.

Co nabízíme

Zaujala Vás naše nabídka?
Rychlá kalkulace již do 15 minut.
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás ohledně konzultace zdarma.

Jak překlady z norštiny a do norštiny probíhají

Poptávku překladu z norštiny nebo naopak překladu do norštiny můžete zadat online. Do 15 minut Vás budeme kontaktovat a zašleme Vám naši cenovou nabídku. Nebo nám jednoduše zavolejte.

Kromě překladů a tlumočení nabízíme také doplňkové služby ‒ jazykové a srovnávací korektury norštiny, korektury před tiskem (tzv. předtiskové korektury), stylistické úpravy textu či úpravy grafiky a formátu překládaných dokumentů.

Po odsouhlasení nabídky vybereme nejvhodnější překladatele podle oborového zaměření překladu. Díky tomu u nás máte jistotu přesného překladu odborné terminologie.

Překlad Vám doručíme v požadované lhůtě (zpravidla e-mailem). Smluvený termín vždy dodržíme.

Jak dlouho překlady z norštiny a do norštiny trvají

Rychlost překladu se odvíjí od obtížnosti překládaného textu a zvolené jazykové kombinace. V průměru přeloží jeden překladatel 8‒12 normostran denně, ale u překladů do norského jazyka může být toto číslo nižší kvůli vyšší náročnosti překladu.

Spěcháte-li, můžeme Vám zajistit překlad z norštiny nebo překlad do norštiny také v expresním termínu.

Proč s námi

  • Jsme přední překladatelská agentura působící na českém trhu již od roku 1990, za tu dobu jsme přeložili mnoho různých dokumentů pro více než 20 000 spokojených klientů napříč odvětvími.
  • Poskytujeme špičkové překladatelské služby díky týmu zkušených specialistů a více než 4 000 prověřených překladatelů a rodilých mluvčích.
  • Nabízíme přes 40 jazykových mutací našich překladů, a to i v expresních termínech.
  • Máme bohaté zkušenosti i s náročnými zakázkami o velkých objemech a v netradičních formátech, stejně jako s úzce specializovanými překlady.
  • Vaše překlady z norštiny i překlady do norštiny můžeme zpracovat v libovolném formátu a samozřejmostí jsou u nás také grafické úpravy textu včetně profesionální služby DTP.
  • Využíváme nejmodernější překladatelské technologie a máme vlastní nahrávací studio.
  • Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001 a ISO 17100 a bezpečnosti informací ISO 27001.

Naši překladatelé norštiny

Hledáte někoho kvalitního a zkušeného na překlad norských textů či rodilého mluvčího norštiny? Nebo potřebujete soudního překladatele či tlumočníka z norštiny nebo do ní? Už nemusíte. Rádi Vám takový překlad necháme vyhotovit našimi prověřenými překladateli z norštiny.

Výběru každého překladatele věnujeme velkou pozornost a na kvalitu překladů z norštiny i do ní pečlivě dohlížíme. Všichni naši překladatelé z norštiny mají odpovídající vzdělání a praxi.

Pokud si potřebujete být jisti správností norského překladu nebo textu, zajistíme Vám jako korektora rodilého mluvčího, který text upraví. 

Kontaktujte nás

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty:

tel.: +420 225 000 722
e-mail: info@presto.cz


Nebo nám odešlete rychlý dotaz pomocí formuláře níže.

required required required
required