Překlady holandštiny

Překlady z holandštiny a překlady do holandštiny

Potřebujete rychlý a přitom přesný překlad běžného nebo odborného textu z nebo do holandštiny? Chcete porozumět technickým, právním či obchodním textům v holandštině? Nebo hledáte partnera pro překlad Vašich dokumentů do holandštiny? Překlady holandštiny pro Vás rádi zařídíme.

Co nabízíme

Překlady holandštiny: Jaké jazykové kombinace nejčastěji překládáme

Mimo tyto jazykové kombinace zajišťujeme překlady holandštiny z/do mnoha dalších jazyků. Pokud si přejete překlad do jazyka, který jste nenašli v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat.

Zaujala Vás naše nabídka?
Rychlá kalkulace již do 15 minut.
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás ohledně konzultace zdarma.

Jak překlady z holandštiny a do holandštiny probíhají

Objednávka online

Překlad z holandštiny nebo překlad do holandštiny si můžete objednat online. Do 15 minut Vás budeme kontaktovat a následně Vám zašleme naši cenovou nabídku. Po jejím odsouhlasení vybereme překladatele z holandštiny, kteří splňují naše přísné požadavky na přesnost, stylistickou kvalitu a rychlost překladu. Jazykové korektury u nás pak primárně provádějí rodilí mluvčí.

Projektový plán

U specifických překladů holandštiny, jejichž zpracování je náročnější, ať již kvůli rozsahu, odborné terminologii, nebo formátu, si společně nejprve vypracujeme projektový plán. Ten může zahrnovat např.:

  • sestavení terminologického slovníčku, který zajistí jednotnost překladu odborných výrazů,
  • vytvoření stylistického manuálu,
  • zahrnutí jazykové korektury překladů, které mají být publikovány nebo jsou určeny k tisku.

Systém řízení kvality

Kontrolu nad prvotřídním vyhotovením Vašich překladů zajišťuje také projektový manažer, který ručí za to, že bude Váš překlad z holandštiny nebo do ní vypracován v souladu s našimi standardy kvality, a bude Vám k dispozici po celou dobu její realizace.

Jak dlouho překlady z holandštiny a do holandštiny trvají

Průměrná rychlost jednoho překladatele je 8‒12 normostran denně. Přesný počet se však různí podle odborného zaměření a požadované jazykové mutace. Na překladu rozsáhlejších zakázek proto může pracovat celý tým překladatelů a korektorů.

Překlady z holandštiny nebo překlady do holandštiny samozřejmě zajišťujeme také v expresních termínech, a to do 24 hodin, či dokonce na počkání, pokud je to možné.

Proč s námi

  • Jsme přední překladatelská agentura působící na českém trhu již od roku 1990, za tu dobu jsme přeložili mnoho různých dokumentů pro více než 20 000 spokojených klientů napříč odvětvími.
  • Poskytujeme špičkové překladatelské služby díky týmu zkušených specialistů a více než 4 000 prověřených překladatelů a rodilých mluvčích.
  • Nabízíme přes 40 jazykových mutací našich překladů, a to i v expresních termínech.
  • Máme bohaté zkušenosti i s náročnými zakázkami o velkých objemech a v netradičních formátech, stejně jako s úzce specializovanými překlady.
  • Vaše překlady z holandštiny i překlady do holandštiny můžeme zpracovat v libovolném formátu a samozřejmostí jsou u nás také grafické úpravy textu včetně profesionální služby DTP.
  • Využíváme nejmodernější překladatelské technologie a máme vlastní nahrávací studio.
  • Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001 a ISO 17100 a bezpečnosti informací ISO 27001.

Naši překladatelé holandštiny

Hledáte někoho kvalitního a zkušeného na překlad holandských textů či rodilého mluvčího holandského jazyka? Nebo potřebujete soudního překladatele či tlumočníka z holandštiny nebo do ní? Už nemusíte. Rádi Vám takový překlad necháme vyhotovit našimi prověřenými překladateli z holandštiny.

Výběru každého překladatele věnujeme velkou pozornost a na kvalitu překladů z holandštinypřekladů do holandštiny pečlivě dohlížíme. Všichni naši překladatelé z holandštiny mají odpovídající vzdělání a praxi. Při výběru nejvhodnějšího překladatele nebo tlumočníka pro danou zakázku zohledňujeme jejich oborové zaměření a dosavadní zkušenosti.

Pokud si potřebujete být jisti správností holandského překladu nebo textu, zajistíme Vám jako korektora rodilého mluvčího, který text upraví. 

Kontaktujte nás

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty:

tel.: +420 225 000 722
e-mail: info@presto.cz


Nebo nám odešlete rychlý dotaz pomocí formuláře níže.

required required required
required