Překlady holandštiny

Překlady z holandštiny a překlady do holandštiny

Potřebujete porozumět technickým, právním či obchodním textům v holandštině? Nebo hledáte partnera pro překlad Vašich dokumentů do holandštiny? Pak jsme tu pro Vás.

Co nabízíme

Zaujala Vás naše nabídka?
Rychlá kalkulace již do 15 minut.
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás ohledně konzultace zdarma.

Jak překlady z holandštiny a do holandštiny probíhají

Překlad z holandštiny nebo překlad do holandštiny si můžete objednat online. Do 15 minut Vás budeme kontaktovat a následně Vám zašleme naši cenovou nabídku. Po jejím odsouhlasení vybereme překladatele z holandštiny, kteří splňují naše přísné požadavky na přesnost, stylistickou kvalitu a rychlost překladu. Jazykové korektury u nás pak primárně provádějí rodilí mluvčí.

Jak dlouho překlady z holandštiny a do holandštiny trvají

Průměrná rychlost jednoho překladatele je 8‒12 normostran denně. Přesný počet se však různí podle odborného zaměření a požadované jazykové mutace. Na překladu rozsáhlejších zakázek proto může pracovat celý tým překladatelů a korektorů.

Překlady z holandštiny nebo překlady do holandštiny samozřejmě zajišťujeme také v expresních termínech, a to do 24 hodin, či dokonce na počkání, pokud je to možné.

Proč s námi

  • Jsme přední překladatelská agentura působící na českém trhu již od roku 1990, za tu dobu jsme přeložili mnoho různých dokumentů pro více než 20 000 spokojených klientů napříč odvětvími.
  • Poskytujeme špičkové překladatelské služby díky týmu zkušených specialistů a více než 4 000 prověřených překladatelů a rodilých mluvčích.
  • Nabízíme přes 40 jazykových mutací našich překladů, a to i v expresních termínech.
  • Máme bohaté zkušenosti i s náročnými zakázkami o velkých objemech a v netradičních formátech, stejně jako s úzce specializovanými překlady.
  • Vaše překlady z holandštiny i překlady do holandštiny můžeme zpracovat v libovolném formátu a samozřejmostí jsou u nás také grafické úpravy textu včetně profesionální služby DTP.
  • Využíváme nejmodernější překladatelské technologie a máme vlastní nahrávací studio.
  • Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001 a ISO 17100 a bezpečnosti informací ISO 27001.

Naši překladatelé holandštiny

Hledáte někoho kvalitního a zkušeného na překlad holandských textů či rodilého mluvčího holandského jazyka? Nebo potřebujete soudního překladatele či tlumočníka z holandštiny nebo do ní? Už nemusíte. Rádi Vám takový překlad necháme vyhotovit našimi prověřenými překladateli z holandštiny.

Výběru každého překladatele věnujeme velkou pozornost a na kvalitu překladů z holandštinypřekladů do holandštiny pečlivě dohlížíme. Všichni naši překladatelé z holandštiny mají odpovídající vzdělání a praxi. Při výběru nejvhodnějšího překladatele nebo tlumočníka pro danou zakázku zohledňujeme jejich oborové zaměření a dosavadní zkušenosti.

Pokud si potřebujete být jisti správností holandského překladu nebo textu, zajistíme Vám jako korektora rodilého mluvčího, který text upraví. 

Kontaktujte nás

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty:

tel.: +420 225 000 722
e-mail: info@presto.cz


Nebo nám odešlete rychlý dotaz pomocí formuláře níže.

required required required
required