Překlady gruzínštiny

Překlady z gruzínštiny a překlady do gruzínštiny

Potřebujete soudně ověřený překlad z gruzínštiny? Nebo byste chtěli přeložit technickou dokumentaci do gruzínštiny? Rádi Vám tyto služby zajistíme.

Již déle než 25 let patříme mezi přední překladatelské agentury v ČR. Nabízíme nejen překlady do gruzínštiny a z ní, ale můžete se na nás obrátit s více než 40 jazykovými mutacemi. V našich řadách pracují pouze prověření a kvalitní překladatelé a jazykové korektury u nás provádějí rodilí mluvčí.

Co nabízíme

Zaujala Vás naše nabídka?
Rychlá kalkulace již do 15 minut.
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás ohledně konzultace zdarma.

Jak překlady z gruzínštiny a do gruzínštiny probíhají

Poptávku překladu z gruzínštiny nebo naopak do gruzínštiny můžete zadat online. Do 15 minut Vás budeme kontaktovat a zašleme Vám naši cenovou nabídku. Nebo nám jednoduše zavolejte.

Kromě překladů a tlumočení nabízíme také doplňkové služby ‒ jazykové a srovnávací korektury gruzínštiny, korektury před tiskem (tzv. předtiskové korektury), stylistické úpravy textu či úpravy grafiky a formátu překládaných dokumentů.

Po odsouhlasení nabídky vybereme nejvhodnější překladatele podle oborového zaměření překladu. Díky tomu u nás máte jistotu přesného překladu odborné terminologie.

Překlad Vám doručíme v požadované lhůtě (zpravidla e-mailem). Smluvený termín vždy dodržíme.

Jak dlouho překlady z gruzínštiny a do gruzínštiny trvají

Rychlost překladu se odvíjí od obtížnosti překládaného textu a zvolené jazykové kombinace. V průměru přeloží jeden překladatel 8‒12 normostran denně, ale u překladů do gruzínského jazyka může být toto číslo nižší kvůli vyšší náročnosti překladu.

Spěcháte-li, můžeme Vám zajistit překlad do gruzínštiny nebo překlad z gruzínštiny také v expresním termínu.

Proč s námi

  • Jsme přední překladatelská agentura působící na českém trhu již od roku 1990, za tu dobu jsme přeložili mnoho různých dokumentů pro více než 20 000 spokojených klientů napříč odvětvími.
  • Poskytujeme špičkové překladatelské služby díky týmu zkušených specialistů a více než 4 000 prověřených překladatelů a rodilých mluvčích.
  • Nabízíme přes 40 jazykových mutací našich překladů, a to i v expresních termínech.
  • Máme bohaté zkušenosti i s náročnými zakázkami o velkých objemech a v netradičních formátech, stejně jako s úzce specializovanými překlady.
  • Vaše překlady z gruzínštiny i překlady do gruzínštiny můžeme zpracovat v libovolném formátu a samozřejmostí jsou u nás také grafické úpravy textu včetně profesionální služby DTP.
  • Využíváme nejmodernější překladatelské technologie a máme vlastní nahrávací studio.
  • Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001 a ISO 17100 a bezpečnosti informací ISO 27001.

Naši překladatelé gruzínštiny

Hledáte někoho kvalitního a zkušeného na překlad gruzínských textů či rodilého mluvčího gruzínštiny? Nebo potřebujete soudního překladatele či tlumočníka z gruzínštiny nebo do ní? Už nemusíte. Rádi Vám takový překlad necháme vyhotovit našimi prověřenými překladateli z gruzínštiny.

Výběru každého překladatele věnujeme velkou pozornost a na kvalitu překladů z gruzínštiny i do ní pečlivě dohlížíme. Všichni naši překladatelé z gruzínštiny mají odpovídající vzdělání a praxi.

Pokud si potřebujete být jisti správností gruzínského překladu nebo textu, zajistíme Vám jako korektora rodilého mluvčího, který text upraví. 

Kontaktujte nás

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty:

tel.: +420 225 000 722
e-mail: info@presto.cz


Nebo nám odešlete rychlý dotaz pomocí formuláře níže.

required required required
required