Překlady finštiny

Překlady z finštiny a do finštiny

Potřebujete vyhotovit soudní překlad z finštiny nebo do finštiny? Chcete získat přesný a rychlý překlad vašich webových stránek, reklamních textů či technických manuálů? S tím vším Vám rádi pomůžeme.

Přestože finština nepatří mezi nejčastěji překládané světové jazyky, avšak i tak jsme schopni zajistit překlady pro náročné zákazníky z nejrůznějších oborů. 

Co nabízíme

Zaujala Vás naše nabídka?
Rychlá kalkulace již do 15 minut.
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás ohledně konzultace zdarma.
 

Jak překlady finštiny probíhají

Objednávka překladu finštiny

Objednávku překladu z finštiny do češtiny (nebo z češtiny do finštiny) nám můžete zaslat jednoduše online. My Vás obratem kontaktujeme, abychom si upřesnili konkrétní zadání překladu a ujasnili si případné detaily.

Vždy si nejprve odsouhlasíme, jaký styl překladu finštiny potřebujete, případně se domluvíme na doplňkových službách, jako jsou korektury, grafické úpravy nebo například superlegalizaci, či apostila v případě soudních překladů. Podle zaměření překladů vám následně vybereme překladatele finštiny, který se nejlépe hodí pro váš obor.

Projektový plán

U objemově nebo terminologicky náročnějších překladů finštiny upřednostňujeme nejprve vypracovat projektový plán, který může zahrnovat:

  • Vytvoření terminologického slovníku
  • Fázi testování
  • Vytvoření stylistického manuálu
  • Jazykové korektury dokumentů určených k tisku
  • Lokalizaci

Po celou dobu vám bude také k dispozici projektový manažer, na kterého se můžete kdykoli obrátit s vašimi případnými dotazy.

Jak dlouho překlady z finštiny a do finštiny trvají

Doba, za kterou jsme schopni vyhotovit překlady z finštiny i do finštiny vždy závisí na vašich požadavcích a náročnosti překladu. Zpravidla rozhodují faktory jako objem překládaného textu, odborná náročnost textu a výchozí a cílový formát překladu finštiny. Vždy se ale snažíme vám překlady doručit v co nejdřívějším termínu.

Proč si objednat překlady finštiny právě u nás

  • Jsme přední překladatelská agentura působící na českém trhu již od roku 1990, za tu dobu jsme přeložili mnoho různých dokumentů pro více než 20 000 spokojených klientů napříč odvětvími.
  • Každý z překladatelů v naší agentuře musí splňovat vysoká kritéria z hlediska kvality, přesnosti i rychlosti překladu, navíc naše překladatele pravidelně testujeme v rámci zlepšování kvality. Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001 a ISO 17100 a bezpečnosti informací ISO 27001.
  • Máme bohaté zkušenosti i s náročnými zakázkami o velkých objemech a v netradičních formátech, stejně jako s úzce specializovanými překlady.
  • Korektury vyhotovených překladů finštiny u nás provádějí výhradně rodilí mluvčí, kteří jsou schopni ověřit nejen gramatickou správnost překladu, ale také vhodnou terminologii a stylistiku překladu.
  • Vaše překlady z finštiny a překlady do finštiny můžeme zpracovat v libovolném formátu a samozřejmostí jsou u nás také grafické úpravy textu včetně profesionální služby DTP.

Kontaktujte nás

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty:

tel.: +420 225 000 722
e-mail: info@presto.cz


Nebo nám odešlete rychlý dotaz pomocí formuláře níže.

required required required
required