Překlady arabštiny

Překlady z arabštiny a překlady do arabštiny

Chcete přeložit Vaše technické manuály pro arabský trh? Nebo potřebujete překlad právních dokumentů z arabštiny? Rádi Vám pomůžeme.

Již déle než 25 let poskytujeme profesionální překladatelské služby napříč širokým spektrem oborů, a to nejen v kombinaci arabština-čeština, ale ve více než 40 dalších jazycích. Na obchodní jednání Vám zajistíme špičkové tlumočníky z arabštiny.

POZOR! Je-li text určen egyptským partnerům, turistům nebo čtenářům, nejspíše budete potřebovat překlad do egyptské arabštiny. Nezapomeňte to uvést při objednávce překladu.

Co nabízíme

Zaujala Vás naše nabídka?
Rychlá kalkulace již do 15 minut.
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás ohledně konzultace zdarma.

Jak překlady z arabštiny a do arabštiny probíhají

Poptávku překladu z arabštiny nebo naopak překladu do arabštiny můžete zadat online. Do 15 minut Vás budeme kontaktovat a zašleme Vám naši cenovou nabídku. Nebo nám jednoduše zavolejte.

Kromě překladů a tlumočení nabízíme také doplňkové služby ‒ jazykové a srovnávací korektury arabštiny, korektury před tiskem (tzv. předtiskové korektury), stylistické úpravy textu či úpravy grafiky a formátu překládaných dokumentů.

Po odsouhlasení nabídky vybereme nejvhodnější překladatele podle oborového zaměření překladu. Díky tomu máte u nás jistotu přesného překladu odborné terminologie.

Překlad Vám doručíme v požadované lhůtě (zpravidla e-mailem). Smluvený termín vždy dodržíme.

Jak dlouho překlady z arabštiny a do arabštiny trvají

Rychlost překladu se odvíjí od obtížnosti překládaného textu a zvolené jazykové kombinace. V průměru přeloží jeden překladatel 8‒12 normostran denně, ale u překladů do arabštiny může být toto číslo nižší kvůli vyšší náročnosti překladu.

Spěcháte-li, můžeme Vám zajistit překlad do arabštiny nebo překlad z arabštiny také v expresním termínu.

Překlady arabština - Praha

Jako překladatelská agentura sídlíme v centru Prahy, působíme však po celé České republice. Díky online komunikaci si můžete objednat překlady z arabštiny či do arabštiny z kterékoliv části republiky a nemusíte kvůli tomu cestovat za námi do kanceláří v Praze. 

Dokumenty k překladu nám můžete zaslat e-mailem či poštou. Vyhotovený překlad Vám poté zašleme zpět.

Proč s námi

  • Jsme přední překladatelská agentura působící na českém trhu již od roku 1990, za tu dobu jsme přeložili mnoho různých dokumentů pro více než 20 000 spokojených klientů napříč odvětvími.
  • Poskytujeme špičkové překladatelské služby díky týmu zkušených specialistů a více než 4 000 prověřených překladatelů a rodilých mluvčích.
  • Nabízíme přes 40 jazykových mutací našich překladů, a to i v expresních termínech.
  • Máme bohaté zkušenosti i s náročnými zakázkami o velkých objemech a v netradičních formátech, stejně jako s úzce specializovanými překlady.
  • Vaše překlady z arabštiny i překlady do arabštiny můžeme zpracovat v libovolném formátu a samozřejmostí jsou u nás také grafické úpravy textu včetně profesionální služby DTP.
  • Využíváme nejmodernější překladatelské technologie a máme vlastní nahrávací studio.
  • Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001 a ISO 17100 a bezpečnosti informací ISO 27001.

Naši překladatelé arabštiny

Hledáte někoho kvalitního a zkušeného na překlad arabských textů či rodilého mluvčího arabštiny? Nebo potřebujete soudního překladatele či tlumočníka z arabského jazyka nebo do něj? Už nemusíte. Rádi Vám takový překlad necháme vyhotovit našimi prověřenými překladateli z arabštiny.

Výběru každého překladatele věnujeme velkou pozornost a na kvalitu překladů z arabštiny i do ní pečlivě dohlížíme. Všichni naši překladatelé z arabštiny mají odpovídající vzdělání a praxi.

Pokud si potřebujete být jisti správností arabského překladu nebo textu, zajistíme Vám jako korektora rodilého mluvčího, který text upraví. 

Kontaktujte nás

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty:

tel.: +420 225 000 722
e-mail: info@presto.cz


Nebo nám odešlete rychlý dotaz pomocí formuláře níže.

required required required
required