Překlady dokumentů do angličtiny

Soudně ověřené překlady dokumentů z/do angličtiny

Potřebujete kvalitní překlad rodného listu, vysvědčení, nebo třeba smlouvy? Nechte to na nás. Úřední překlady angličtiny ve spolupráci se špičkovými a zkušenými soudními překladateli poskytujeme již více než 25 let. Překlad je vždy opatřen doložkou s otiskem kulatého razítka překladatele.

Překlady z češtiny do angličtiny navíc patří jednoznačně mezi naše nejžádanější, přeložili více než 3 miliony stran, takže v tomto ohledu máme mnoho zkušeností.

Co nabízíme

 

Zaujala Vás naše nabídka?
Rychlá kalkulace již do 15 minut.
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás ohledně konzultace zdarma.

Jak dlouho trvá překlad dokumentů do angličtiny?

Soudní překlady dokumentů do angličtiny standartně vyhotovujeme do 3 pracovních dnů. Pokud ovšem spěcháte a tento termín vám nevyhovuje, ani to není žádný problém. Překlad dokumentu jsme schopni zajistit také expresně do 24 hodin a v případě domluvy dokonce i na počkání.

Proč si na překlad anglických dokumentů vybrat právě nás

  • Jsme přední překladatelská agentura působící na českém trhu již od roku 1990, za tu dobu jsme přeložili mnoho různých dokumentů pro více než 20 000 spokojených klientů napříč odvětvími.
  • Poskytujeme špičkové překladatelské služby díky týmu zkušených specialistů a více než 4 000 prověřených překladatelů a rodilých mluvčích.
  • Vaše překlady z angličtiny a překlady do angličtiny můžeme zpracovat v libovolném formátu a samozřejmostí jsou u nás také grafické úpravy textu včetně profesionální služby DTP.
  • Využíváme nejmodernější překladatelské technologie pro větší efektivitu práce.
  • Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001 a ISO 17100 a bezpečnosti informací ISO 27001.

Kontaktujte nás

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty:

tel.: +420 225 000 722
e-mail: info@presto.cz


Nebo nám odešlete rychlý dotaz pomocí formuláře níže.

required required required
required