Mezinárodní překlady

Naše oddělení mezinárodních překladů se specializuje na zajišťování překladů napříč různými světovými jazyky do jednoho nebo více jazyků současně. Díky kvalitním a prověřeným překladatelům z celého světa máte jistotu, že naše finální mezinárodní překlady jsou na velmi vysoké úrovni.

Překladatelské služby oddělení mezinárodních překladů využívají jak místní, tak zahraniční zákazníci, kteří požadují překlady pro rozsáhlé mezinárodní projekty v evropském nebo i celosvětovém měřítku.

Nabídka mezinárodních překladů

Zaujala Vás naše nabídka?
Rychlá kalkulace již do 15 minut.
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás ohledně konzultace zdarma.

Proč si objednat mezinárodní překlad u nás

  • Jsme přední překladatelská agentura působící na českém trhu již od roku 1990, za tu dobu jsme přeložili mnoho různých dokumentů pro více než 20 000 spokojených klientů napříč odvětvími.
  • Poskytujeme špičkové překladatelské služby díky týmu zkušených specialistů a více než 4 000 prověřených překladatelů a rodilých mluvčích.
  • Nabízíme přes 40 jazykových mutací našich překladů, a to i v expresních termínech.
  • Máme bohaté zkušenosti i s náročnými zakázkami o velkých objemech a v netradičních formátech, stejně jako s úzce specializovanými překlady.
  • Vaše mezinárodní překlady můžeme zpracovat v libovolném formátu a samozřejmostí jsou u nás také grafické úpravy textu včetně profesionální služby DTP.
  • Využíváme nejmodernější překladatelské technologie a máme vlastní nahrávací studio.
  • Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001 a ISO 17100 a bezpečnosti informací ISO 27001.

Kontaktujte nás

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty:
tel.: +420 225 000 755
e-mail: translations@presto.cz
Nebo nám odešlete rychlý dotaz pomocí formuláře níže.

required required required
required