Překlad životopisu do angličtiny

Překlad životopisu do angličtiny

Potřebujete získat kvalitní a rychlý překlad životopisu do angličtiny? Nechte to na nás. Životopis je dokument, který může zcela změnit vaši budoucnost, proto je nutné dát si na něm opravdu záležet. V naší agentuře vám zajistíme překlad prvotřídní kvality.

Překlad životopisu vyžaduje nejen perfektní znalosti jazyka, ale také bohatou praxi, neboť formální požadavky na životopis se v každém jazyce mírně liší. Pokud se navíc chystáte ucházet o práci v americké nebo britské firmě, budete potřebovat opravdu reprezentativní anglický životopis.

„Překlady z češtiny do angličtiny navíc patří jednoznačně mezi naše nejžádanější služby – od roku 1990 jsme přeložili více než 3 miliony stran.“

Zaujala Vás naše nabídka?
Rychlá kalkulace již do 15 minut.
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás ohledně konzultace zdarma.

Jaká specifika nese překlad životopisu do angličtiny

Pokud opravdu chcete potenciálního zaměstnavatele přesvědčit o tom, že si má vybrat právě vás, bezchybná gramatika, správná stylistika a frazeologie v životopise jsou samozřejmostí.

V každé zemi jsou navíc jiné zvyklosti, pokud jde o formu a styl životopisu, což je rovněž nutné brát v potaz. Pokud potřebujete anglický životopis pro českou firmu, nejspíš vám bude stačit jen kvalitní překlad životopisu do angličtiny.

Zatímco v některých zemích upřednostňují krátký strukturovaný životopis, jinde mohou dát přednost podrobně rozepsanému CV. Naši překladatelé mají nejen jazykový cit a ovládají formální jazyk na vysoké úrovni, ale také mají povědomí o kulturních odlišnostech, které je nutné znát.

Jak probíhá překlad životopisu do angličtiny

Objednávku překladu životopisu do angličtiny nám můžete zaslat jednoduše online a my vás budeme obratem kontaktovat do 15 minut. Upřesníme si přesné zadání překladu a ujasníme si případné detaily. Vždy se tedy domluvíme, zda je potřeba kromě překladu provést i další služby, jako jsou grafické úpravy a lokalizace životopisu pro konkrétní zemi.

Nezapomeňte nám tedy vždy upřesnit, zda potřebujete strukturovaný životopis (chronological CV), profesní životopis (functional CV), nebo resumé, které se používá spíše v Severní Americe. Pokud nevíte, jak by měl váš životopis vypadat a potřebujete poradit, neváhejte se na nás obrátit s veškerými dotazy. I od toho jsme tu pro vás.

Zajištění kvality překladu životopisu do angličtiny

Profesionální překladatelé

V naší agentuře si velmi dobře uvědomujeme důležitost profesionálně zpracovaného překladu a moc dobře víme, že i jedná nedbalá chyba v životopise může zhatit sen o vaší vysněné práci za hranicemi. V naší agentuře spolupracujeme pouze se špičkovými překladateli, kteří mají bohaté zkušenosti v oboru, ve kterém překládají.

Každý z nich splňuje naše vysoké požadavky z hlediska kvality, přesnosti a rychlosti překladu. Naše překladatele navíc průběžně testujeme v rámci zlepšování kvality služeb, čímž můžeme našim zákazníkům garantovat prvotřídní kvalitu.

Jak dlouho bude trvat překlad životopisu do angličtiny

Doba překladu životopisu do angličtiny vždy závisí na vašich konkrétních požadavcích z hlediska úpravy a lokalizace výsledného překladu. Běžný překlad životopisu standardně vyhotovujeme do 3 dnů popřípadě v expresním termínu.

Proč si objednat překlady životopisu do angličtiny u nás

  • Jsme přední překladatelská agentura působící na českém trhu již od roku 1990, za tu dobu jsme přeložili mnoho různých dokumentů pro více než 20 000 spokojených klientů napříč odvětvími.
  • Poskytujeme špičkové překladatelské služby díky týmu zkušených specialistů a více než 4 000 prověřených překladatelů a rodilých mluvčích.
  • Nabízíme přes 40 jazykových mutací našich překladů, a to i v expresních termínech.
  • Vaše překlady životopisu do angličtiny můžeme zpracovat v libovolném formátu a samozřejmostí jsou u nás také grafické úpravy textu včetně profesionální služby DTP.
  • Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001 a ISO 17100 a bezpečnosti informací ISO 27001.

Kontaktujte nás

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty:

tel.: +420 225 000 722
e-mail: info@presto.cz


Nebo nám odešlete rychlý dotaz pomocí formuláře níže.

required required required
required