Překlad rodného listu do angličtiny

Překlad rodného listu do angličtiny

Potřebujete získat rychlý a kvalitní překlad rodného listu do angličtiny pro účely úřadů a jiných organizací v anglicky mluvících zemích? Obraťte se na nás. Úřední překlady ve spolupráci se špičkovými a zkušenými soudními překladateli poskytujeme již více než 25 let. Překlad je vždy opatřen doložkou s otiskem kulatého razítka překladatele.

Překlady z češtiny do angličtiny navíc patří jednoznačně mezi naše nejžádanější – od roku 1990 jsme přeložili více než 3 miliony stran.

Co nabízíme

  • Soudně ověřený překlad rodného listu do angličtiny
  • Soudní překlad rodného listu do angličtiny opatřený Apostillou
  • Úřední překlad rodného listu do angličtiny opatřený superlegalizací

 

Zaujala Vás naše nabídka?
Rychlá kalkulace již do 15 minut.
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás ohledně konzultace zdarma.

Překlad rodného listu do angličtiny: co potřebujete znát

Rodný list je matriční dokument, který vydává matriční úřad příslušné obce, a z tohoto důvodu musí být do angličtiny přeložen soudním překladatelem, který byl do této funkce jmenován příslušným krajským soudem a má k výkonu této funkce příslušné oprávnění.

Překlad rodného listu se tudíž označuje termínem soudní překlad nebo také soudně ověřený překlad, úřední překlad, překlad s ověřením, certifikovaný překlad, oficiální překlad, překlad s razítkem či úředně ověřený překlad.

Jak probíhá překlad rodného listu do angličtiny

Objednávku překladu rodného listu do angličtiny nám můžete jednoduše zaslat online a my vás průběhu následujících 15 minut budeme kontaktovat. Domluvíme se spolu na detailech ohledně cenové nabídky a služeb, které od nás budete chtít zajistit.

Dohodneme se na termínu dodání překladu a také na formě předání dokumentu. Můžete nám jej zanést osobně nebo zaslat poštou či kurýrní službou.

Protože výsledný překlad rodného listu do angličtiny bude neoddělitelně svázán s původním dokumentem, doporučujeme si nejprve nechat vyhotovit notářsky ověřenou kopii.

Pro některé země může být rovněž nutné dokument ještě nechat opatřit Apostillou nebo superlegalizací. I tyto služby za vás rádi obstaráme. Pokud nevíte, zda některé z těchto vyšších ověření potřebujete, rádi vám s tím poradíme.

Jak dlouho trvá překlad rodného listu do angličtiny?

Soudní překlad rodného listu do angličtiny standartně vyhotovujeme do 3 pracovních dnů. Pokud ovšem spěcháte a tento termín vám nevyhovuje, ani to není žádný problém. Překlad rodného listu jsme schopni zajistit také expresně do 24 hodin a v případě domluvy dokonce i na počkání.

Proč si objednat překlad rodného listu do angličtiny u nás

  • Jsme přední překladatelská agentura působící na českém trhu již od roku 1990, za tu dobu jsme přeložili mnoho různých dokumentů pro více než 20 000 spokojených klientůnapříč odvětvími.
  • Poskytujeme špičkové překladatelské službydíky týmu zkušených specialistů více než 4 000 prověřených překladatelů a rodilých mluvčích.
  • Nabízíme přes 40 jazykových mutacínašich překladů, a to i v expresních termínech.
  • Máme bohaté zkušenosti i s náročnými zakázkami o velkých objemech a v netradičních formátech, stejně jako s úzce specializovanými překlady.
  • Váš překlad rodného listu i překlady dalších právních dokumentů můžeme zpracovat v libovolném formátu a samozřejmostí jsou u nás také grafické úpravy textu včetně profesionální služby DTP.
  • Využíváme nejmodernější překladatelské technologie a máme vlastní nahrávací studio.
  • Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001 a ISO 17100 a bezpečnosti informací ISO 27001.

Kontaktujte nás

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty:

tel.: +420 225 000 722
e-mail: info@presto.cz


Nebo nám odešlete rychlý dotaz pomocí formuláře níže.

required required required
required