Překlady energetiky

Naše překladatelská agentura Presto zajišťuje překlady mnoha firmám působícím v oboru energetiky. Ať už se jedná výrobce elektrické energie, distributory a dodavatele elektřiny a plynu, nebo servisní či inženýrské společnosti, mohou se plně spolehnout na naše špičkové služby.

Co nabízíme

V oblasti energetiky jsou nejžádanější tyto služby:

 • Překlady podkladů pro výběrová řízení a projektové dokumentace
 • Překlady odborných posudků a zpráv
 • Překlady technických manuálů
 • Překlady marketingových materiálů a webových stránek
 • Překlady výročních zpráv a zpráv pro investory

Kromě překladatelských služeb v oblasti energetiky také často zajišťujeme tlumočení během prezentací, seminářů nebo konferencí.

Zaujala Vás naše nabídka?
Rychlá kalkulace již do 15 minut.
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás ohledně konzultace zdarma.

Jak překlady textů z oblasti energetiky probíhají

Kvalifikovaní překladatelé

Na základě Vaší objednávky vybereme nejvhodnější překladatele nebo tlumočníky, kteří se specializují přímo na oblast energetiky.

Slovníček odborných pojmů

U rozsáhlejších či terminologicky náročnějších překladů doporučujeme vytvořit společně nejprve terminologický slovníček. Díky němu budete mít jistotu konzistentního překladu specifických odborných pojmů. Slovníček je výhodné používat také u opakovaných překladů, neboť je dokáže významně urychlit.

Spolupráce s Vašimi odborníky

Přestože máme bohaté zkušenosti s odbornými překlady textů z oblasti energetiky, rádi využijeme možnosti spolupracovat také s Vašimi experty, a to zejména na ověření překládaných pojmů. Díky tomu můžeme při překladu zohlednit také specifika názvosloví používaného přímo ve Vaší společnosti.

Systém řízení kvality a důvěrnost informací

Uplatňujeme systém řízení kvality překladů v souladu se standardy ISO 9001 a jsme držiteli normy pro překladatelské služby EN 15038. Všechny překlady v oblasti energetiky podléhají přísné výstupní kontrole, aby byla garantována požadovaná úroveň.

Klíčová je pro nás důvěrnost překládaných dokumentů a zabránění jejich úniku nebo zneužití. Náš systém ochrany informací proto splňuje standard ISO 27001 a je v pravidelných intervalech certifikován nezávislým auditorem.

Proč si objednat překlady textů z oblasti energetiky u nás

 • Jsme přední překladatelská agentura působící na českém trhu již od roku 1990, za tu dobu jsme přeložili mnoho různých dokumentů pro více než 20 000 spokojených klientů napříč odvětvími.
 • Poskytujeme špičkové překladatelské služby díky týmu zkušených specialistů a více než 4 000 prověřených překladatelů a rodilých mluvčích.
 • Nabízíme přes 40 jazykových mutací našich překladů, a to i v expresních termínech.
 • Máme bohaté zkušenosti i s náročnými zakázkami o velkých objemech a v netradičních formátech, stejně jako s úzce specializovanými překlady.
 • Vaše překlady textů z oblasti energetiky můžeme zpracovat v libovolném formátu a samozřejmostí jsou u nás také grafické úpravy textu včetně profesionální služby DTP.
 • Využíváme nejmodernější překladatelské technologie a máme vlastní nahrávací studio.
 • Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001 a ISO 17100 a bezpečnosti informací ISO 27001.

Kontaktujte nás

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty:

tel.: +420 225 000 722
e-mail: info@presto.cz


Nebo nám odešlete rychlý dotaz pomocí formuláře níže.

required required required
required