Speakeři

Hledáte profesionální speakery na namluvení Vašich audio textů nebo video záznamů pro zahraniční zákazníky, turisty, návštěvníky webu či obchodní partnery? Nebo potřebujete přeložit instruktážní a školicí videa z cizího jazyka a namluvit je v češtině? Obraťte se s důvěrou na nás, všechny tyto služby zajistíme na klíč k Vaší plné spokojenosti.

Co nabízíme

  • Výběr z  databáze různých hlasů
  • Čeští, angličtí, němečtí, francouzští, španělští, ruští a další rodilí mluvčí
  • Speakeři s dlouholetou zkušeností z reklamy, televize a rozhlasu
  • Hlasy známých herců nebo mladých nadějných talentů
  • Přesná kalkulace s ohledem na konkrétní hlas ještě před nahráváním
  • Kompletní služby zahrnující překlad spolu s nahrávkou
Zaujala Vás naše nabídka nebo potřebujete poradit?
Kontaktujte nás.

Kdo jsou naši speakeři

Samozřejmostí je, že všichni naši speakeři jsou rodilí mluvčí cílového jazyka, většinou se jedná o cizince žijící v Praze. Dalším důležitým předpokladem kvality je praxe v oblasti práce s hlasem, případně zkušenosti s herectvím. Můžete se proto spolehnout, že všichni speakeři, které využíváme, jsou současní nebo bývalí divadelní či filmoví herci, studenti hereckých škol, moderátoři, hlasatelé či dabéři a že dodají Vaší nahrávce správnou intonaci, barvu a vyjádření (vyprávěčskou dovednost, přesvědčivost, radost, zvědavost, překvapení, dramatičnost, lehkost, hravost apod.).

V současné době tvoří větší část našich audiovizuálních služeb nahrávky textu v cizím jazyce, zejména pak v angličtině. Tento trend samozřejmě reflektujeme, proto nabízíme klientům možnost výběru z databáze anglicky mluvících mužských i ženských hlasů s velkou věkovou diverzitou. U ostatních cizích jazyků se snažíme pokrýt většinu základních druhů hlasů, navíc je mnoho našich profesionálních dabérů schopno namluvit text i různými způsoby. U českých speakerů je výběr hlasů přirozeně velmi široký.

Jak probíhá casting a následná spolupráce se speakery

Během castingu musí speaker prokázat velkou míru profesionality. Kromě výše popsaných základních předpokladů posuzujeme i samotnou kvalitu hlasového projevu v různých emocionálních polohách. Při následné spolupráci hodnotíme pak i schopnost improvizace, respektive aktivní práce s předepsaným textem.

Velmi důležitým aspektem nahrávání je vzájemná spolupráce dabéra a zvukového technika. Snažíme se dlouhodobý vztah mezi nimi posilovat, což následně vede i ke zlepšování našich služeb.

Zákazníkům zpravidla předkládáme pro konkrétní projekt nabídku více možností s ukázkami hlasů s příslušným popisem, naším doporučením a cenou. Finální volba speakera pak záleží na klientovi. Pokud si to přeje, může být přítomen nahrávání ve studiu.

Kontaktujte nás

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty:
tel.: +420 225 000 755
e-mail: translations@presto.cz
Nebo nám odešlete rychlý dotaz pomocí formuláře níže.

required required required
required