Aktuálně v souvislosti s koronavirem: Dokumenty nám můžete zaslat pouze elektronicky, poštou nebo kurýrem. Více informací

Soutěž pro blogery a blogerky (2020)

Presto pořádá soutěž pro všechny nadšené čtenáře a psavce! Hraje se o zajímavé ceny, tak proč se nezapojit? 

Kdo se může zúčastnit?  

Každý, kdo má vlastní blog a splní všechny podmínky ze sekce “Jak se do soutěže zapojit?”. 

O co se soutěží? 

 1. místo: poukaz do Alzy v hodnotě 3000 Kč
 2. místo: poukaz do knihkupectví Martinus v hodnotě 2000 Kč 
 3. místo: poukaz do knihkupectví Kosmas v hodnotě 1000 Kč

Jak se do soutěže zapojit?  

 1. Nejprve je nutné poslat odkaz na váš blog na e-mail “presto.soutez@gmail.com”. Zaevidujeme si vás do tabulky a ozveme se vám. Jak by měl takový přihlašovací e-mail vypadat? Měl by obsahovat následující informace: 
  • Předmět: Soutěž pro blogery a blogerky (2020), 
  • text e-mailu musí obsahovat odkaz na váš blog a vaše jméno. 
 2. Napište článek na téma “Kniha, která mě inspirovala” a publikujte ho u sebe na blogu. Necháme na každém z vás, jak se rozhodne téma uchopit. Kreativitě se meze nekladou, oceníme, když článek ozvláštníte fotkou nebo obrázkem. Není to ale podmínkou.   
 3. Pamatujte ale, že článek by měl obsahovat minimálně 200 slov. 
 4. Článek musí obsahovat větu „Soutěžím s překlady Presto“. Odkaz veďte z “překlady Presto” na adresu https://www.presto.cz/cz/preklady-a-prekladatelske-sluzby
 5. Nezapomeňte nám napsat o tom, že je článek online. E-mail s touto novinou pošlete opět na presto.soutez@gmail.com. Nejpozději do 29. 11. 2020. Jak by měl vypadat tento e-mail? 
  • Předmět: Soutěžní článek, 
  • text mailu musí obsahovat odkaz na článek a vaše jméno. 

* Pokud už jste článek na podobné téma napsali, máte to ještě jednodušší! Stačí když do příspěvku doplníte větu s daným odkazem (více informací k tomu najdete ve 4. bodě). 

Vyhlášení vítězů

 • Vítěze vyhlásíme 7. 12. 2020. 
 • Výsledky soutěže zveřejníme v aktualitách na našich stránkách. 
 • Všem vítězům napíšeme, takže si nezapomeňte zkontrolovat e-mailovou schránku.  

PRESTO - PŘEKLADATELSKÉ CENTRUM s. r. o. si vyhrazuje právo bez udání důvodu odmítnout zapojení blogu nebo blogera do soutěže. Obdržením ceny se účastník soutěže zavazuje k tomu, že soutěžní blogový článek včetně odkazu vedoucího na “https://www.presto.cz/cz/preklady-a-prekladatelske-sluzby” po ukončení soutěže nevymaže, ale nechá ho na svém blogu trvale archivovaný. V případě smazání příspěvku bude účastník povinen vrátit částku v hodnotě ceny pořadateli soutěže (společnosti PRESTO - PŘEKLADATELSKÉ CENTRUM s. r. o.). Informace k právnímu zakotvení a GDPR k nahlédnutí  zde.