Aktuálně v souvislosti s koronavirem: Dokumenty nám můžete zaslat pouze elektronicky, poštou nebo kurýrem. Více informací

Kdo vyhrál blogerskou soutěž?

V průběhu minulých měsíců probíhala naše blogerská soutěž. Všichni soutěžící originálně popsali knihy, které je nějakým způsobem inspirovaly. Nebylo tedy vůbec snadné vybrat nejlepší 3 příspěvky, ale nakonec se nám to povedlo. Podívejte se, kdo vyhrál.

Soutěž skončila 29.11., do té doby k nám dorazilo mnoho povedených příspěvků. Všechny zaslané články byly originální, osobité a zajímavé. Nakonec se nám ale podařilo vybrat 3 vítězné články, jejichž autoři si odnesou hodnotné ceny.

 

  1. místo Kniha za knihou

Katka Moravcová na svém blogu podrobně představila méně známý životopisný román. V delším článku popsala obsah knihy i body, které ji vedly k zamyšlení. Katka se tak umístila na prvním místě, jako odměnu dostane poukaz do Alzy v hodnotě 3000 Kč.

 

  1. místo Glittershard

Článek od Terezy Janošcové představuje hned 3 knihy netradiční a originální formou. Autorka si tak vysoutěžila poukaz do knihkupectví Martinus v hodnotě 2000 Kč.  

 

  1. místo Adelle books

Blogerka Adéla Rosípalová nám představila méně známé tituly, která mohou být zdrojem inspirace. Článek ozvláštnila kvalitními doprovodnými fotkami. Také díky tomu vyhrála poukaz do knihkupectví Kosmas v hodnotě 1000 Kč.

 

Všem zúčastněným děkujeme za jejich krásné, čtivé a inspirativní články. Oceňujeme, že jste se zapojili. Nebyl váš článek na místě vítězů? Nesmutněte. Vybrali jsme pouze 3 výherní články, ale všechny, které jste nám poslali, byly originální a povedené. Nenechte se tedy od blogování odradit, štěstí se na vás usměje třeba příště. Pokračujte dál v tvorbě a nadále sdílejte své zážitky.