Překlady

Od roku 1990 plníme všechna Vaše přání v oblasti profesionálních překladů a kvalitní překlady jsou pro nás každodenní rutinou.

Kromě kvality klademe důraz na rychlost poskytovaných překladatelských služeb. Kvality zajišťujeme v expresních termínech i ve standardních lhůtách.

Tlumočení

Překladatelská agentura PRESTO pro Vás spolehlivě zajistí kompletní tlumočnické služby včetně tlumočnické techniky.

Naši tlumočníci jsou přítomni při jednáních na nejvyšší úrovni, poskytují tlumočnické služby na mezinárodních konferencích nebo při obchodních jednáních.

Lokalizace, AV, DTP

Naše překladatelská agentura se jako jedna z mála jazykově vzdělávacích firem zaměřuje také na služby v oblasti lokalizace, Audio/Video a DTP.


Překladatelská agentura Presto

Překladatelská agentura PRESTO byla založena v roce 1990 v Praze původně jako malá rodinná firma. Během několika let se vypracovala mezi přední překladatelské agentury v České republice. Své sídlo má i nadále v centru Prahy. Díky dlouhodobým kontraktům se zahraničním zákazníky se zařadila mezi přední překladatelské firmy ve střední Evropě.

Překládáme do více než 60 světových jazyků. Nezaměřujeme se pouze na překlady angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny ale mezi žádanými zakázkami jsou také překlady polštiny, slovenštiny, portugalštiny, čínštiny, japonštiny, arabštiny a mnoho dalších jazyků.

Provedeme pro Vás technické překlady, překlady katalogů, právní překlady, překlady smluv a překlady ekonomické či finanční. O nejčastěji překládaných oborech se dočtete více zde.

Zajišťujeme také tlumočení při jednáních a na konferencích, tj. konsekutivní a simultánní tlumočení včetně kompletní tlumočnické techniky, ale také soudní tlumočení.

Rozvíjející se oblastí je také lokalizace specializovaných textů do cizích jazyků. Jsme jednou z mála překladatelských agentur, které poskytují i audio a video služby.

Kvalita neznamená nejnižší cenu

Hledáte nejlevnější překladatelskou firmu?  Ne každá překladatelská firma s nejnižšími cenami je zárukou Vaší spokojenosti. Mnohdy náklady na dodatečné opravy, aby měl překlad Vámi očekávanou kvalitu, pak převýší původní cenu.

PRESTO a jako každá profesionální překladatelská firma Vám proto nabídne kvalitní překlady od vysokoškolsky vzdělaných překladatelů s několikaletou praxí v rozmezí 250 – 380 Kč/stranu u běžných jazykových kombinací. V některých případech je možno na základě opakování textu dosáhnout příznivějších cen.

Od překladů kvalitních překladatelských firem, je však třeba odlišit překlady prováděné začínajícími překladateli a studenty a rovněž tak upravené počítačové překlady. Ceny takových překladů se pohybují od 100 do 200 Kč/stranu.

Čím garantujeme kvalitu?

Především spokojeností našich zákazníků, mezi něž patří přední české i mezinárodní firmy, Úřad vlády ČR a četná ministerstva jakož i orgány a instituce EU (Evropský parlament, Evropská komise, Evropský soudní dvůr), jejichž jsme dlouholetými partnery.

Překladatelská agentura PRESTO se opírá o více než 25 let zkušeností a je držitelem certifikace kvality ISO 9001 a EN15038.

Odborné překlady v expresních lhůtách

Naše překladatelská agentura spolupracuje s více než 5 000 překladateli s odborným zaměřením v nejrůznějších oborech. V naší databázi máme prověřené profesionální překladatele nejen z České republiky, ale z celého světa.

Díky sofistikovanému systému řízení a vyhledávání překladatelů Vám můžeme zajistit odborné překlady i v expresních lhůtách do 24 hodin nebo během dne.

 Neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci.

PRESTO - překladatelská agentura Praha


 

PRESTO
Překladatelské centrum

Překladatelské a jazykové centrum PRESTO působí na českém trhu od roku 1990 a jeho základním posláním je poskytovat komplexní jazykové služby vysoké kvality.

Novinky

10.2.2016

Překlady pro Evropský parlament

Překladatelská agentura PRESTO uzavřela novou rámcovou smlouvu na překlady s Evropským parlamentem a plynule tak ...
27.11.2015

Certifikát ISO 9001:2008

S radostí Vám oznamujeme, že naše překladatelská agentura Presto opět získala certifikát jako osvědčení o systému ...

více